Euro Dolů Na Chudé Německé Průmyslové Produkce Dat

 

Včera ráno, euro, prodloužena jeho pokles vůči americkému dolaru, protože investoři reagovali na více depresivní ekonomické údaje z Německa, které je finanční powerhouse. Rozdíly v hospodářském růstu trajektorie mezi USA a EU i nadále vážit na sentiment investorů vůči EUR/USD měnový pár pronásleduje jeho výkon. Nicméně, vyšší-než-očekávaný nezaměstnaných nároky povoleno EUR/USD měnový pár se bránit dalšímu poklesu. Ještě, the currency pair byl schopen zvrátit trend z důvodu nečekané zúžení obchodní deficit USA v listopadu. Takže pár EUR/USD téměř viděl cik-cak pohyb. Na měnovém páru včera spadl z úvodní vysoké 1.1368 na hit minimum 1.13230 v polovině Evropské seance. Později, včera, EUR/USD měnový pár se podařilo obnovit na 1.1340 na zádech chudých nezaměstnaných nároky data z USA.

 

Euro je sestupný trend pokračuje na chudé německé ekonomické údaje

Během Asijské seance, pár EUR/USD obchoduje v úzkém rozmezí, než pohybující se v Evropské seance jako prodejní tlak zvýšil. Prosincové vydání německého data průmyslové výroby vedl k poklesu páru, jako tiskový nepodařilo splnit vysoká očekávání.

Německý Spolkový Statistický Úřad oznámil, že průmyslová výroba klesla o 0,4% m-o-m v prosinci. Zveřejněné údaje také minul očekávání 0,8% růstu v průmyslové výrobě. V předchozím měsíci se průmyslová výroba snížila o 1,3%.

Na meziroční bázi, průmyslová výroba propadla o 3,9% v prosinci, po vzestupně revidované 4% propadu v listopadu. Ekonomové očekávali pokles o 3,3%. Výroba klesla druhý měsíc po sobě po nahrávání 0,5% zvýšení v říjnu.

V komentáři na údaje německého Ministerstva hospodářství řekl, že hospodářský výhled zůstává utlumený v důsledku poklesu výrobních zakázek a slabý podnikatelský sentiment.

Když Evropská Centrální Banka vydala své Zimní 2019 průběžnou ekonomickou projekce růstu, euro podléhá zvýšení prodejní tlak. Zpráva zdobené celková projekce růstu HDP eurozóny na 1,3% z 1,9% vydané dříve. Zejména, Itálie hospodářský růst byl revidován směrem dolů na pouhých 0,2% z počáteční prognózy 1,2%. Navíc, Německo je ekonomický růst byl sekl z 1,8% na 1,1%.

V USA, Ministerstvo Práce hlášeny v nezaměstnanosti nároky výši 234.000 v týdnu končícím 2. února, dolů 19,000 od 253,000 hlášeny v předchozím týdnu. Analytici očekávali počáteční nezaměstnanosti tvrdí, pokles do 220.000. Čtyřtýdenní klouzavý průměr byl 224,750, až 4,500 od předchozí týden unrevised průměru 220,250. Vyšší-než-očekávaný nezaměstnaných nároky povoleno Euro pro spuštění obnovení proti dolar. Nicméně, v drtivé většině pozitivní obchodní deficit dat je omezen Euro zisky vůči dolaru.

Obchodní deficit USA klesl o 11,5% v listopadu na 49.3 miliard dolarů. Zejména, obchodní deficit se zvýšil na pět měsíců. Ekonomové oslovení agenturou Reuters předpovídali deficit $54.0 miliardy eur v listopadu.

Obchodní deficit mezi usa a Čínou také snížil v listopadu, a to především díky poklesu dovozu spotřebního zboží, jako jsou mobilní telefony a automobily. Bilaterální deficit (hodnota vývozu a dovozu mezi Čínou a USA) se snížil o 2,8 miliardy dolarů v listopadu US$ 35.4 miliard eur, což odráží měsíční pokles o 7,3%.

V komentáři k zúžení obchodního deficitu, Jim O ' Sullivan High Frequency Economics, řekl: "deficit klesl více, než se očekávalo, v souladu s některými z předchozí růst byl v důsledku zrychlené dovozu před vyhrožoval tarify."

Daniel Stříbrný, ekonom JPMorgan v New Yorku, řekl: "Jsme si mysleli, že obchod by odečíst více než půl bodu z růstu HDP ve čtvrtém čtvrtletí, ale teď to vypadá, že obchod bude mít blízko k neutrální pro čtvrté čtvrtletí růst."

Pokles v reálné obchodní deficit pobídl některých ekonomů ke zvýšení jejich růstu HDP, odhady pro čtvrté čtvrtletí až o šest desetin celý procentní bod na roční tempo růstu ve výši 3%.

Chris Rupkey, hlavní ekonom MUFG v New Yorku, řekl: "je možné, že některé spotřební zboží dovoz byl přinesl do země ve větším počtu postavit zásob před dovozní cla došlo nebo rostl ještě horší. Dobrá zpráva je, že to bude dočasně zvýšit reálného HDP ve čtvrtém čtvrtletí."

Smíšená data se očekává, že držet pár EUR/USD rozsah vázán v dnech před námi.

Technicky, euro zůstane slabé vůči americkému dolaru. Měnový pár prolomil pod 50-denní klouzavý průměr. Nicméně stochastic indikátor je v přeprodané oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že EUR/USD se nadále rozsah-vázané, s medvědí směr.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: