52% Nelegální BTC Transakce prostřednictvím Binance a Huobi v roce 2019

 

Kryptoměna trhu je i nadále mírně optimistický s Bitcoin (BTC), se snaží shromáždit hybnost a zlomit nad zásadní $10,000 úrovni. V době psaní tohoto článku Bitcoin obchodování na $8,646, což odráží malý zisk o 0,2%, v posledních 24 hodin. Ether (ETH), nativní šifrovací z Ethereum blockchain je obchodování na 167 dolarů, což představuje nárůst o 1,1% v posledních 24 hodinách. Podobně, XRP, nativní kryptoměna Zvlnění, je obchodování na $0.2346, což odráží nárůst o 1%. Další významné altcoins, který získal v posledních 24 hodinách patří Tron (TRX-$0.0168, 1.7%), Stellar (XLM-$0.0630, 4.9%), Dash (DASH-$110.13, 8.2%), IOTA (IOTA-$0.2505, 3.7%), Cardano (ADA-$0.0441, 3.9%), EOS (EOS-$3.65, 1.7%), Huobi (HT-$3.18, 2.1%), Monero (XMR-$65.31, 1.2%), Cosmos (ATOM, $4.61, 2.2%), Ethereum Classic (ETC-$8.87, což je o 7,2%), Tezos (XTZ-1.55, 9.80%), Binance Mince (BNB-$17.47, 2.0%), Litecoin (LTC-$57.61, 1.7%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$343.81, 4.0%), Drátěný (LINK-$2.73, 5.1%). Na altcoins, které ztratily v posledních 24 hodinách jsou OKB (OKB-$2.93, o 0,8%) a LEO (LEO-$0.8901, -0.4%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Nathan Dahm návrhy zákona na zřízení státem podporované inovační finanční organizace

Nathan Dahm, Senátor z Oklahomy, vypracovala nový návrh zákona, který navrhuje vytvoření státu-podporované inovační finanční organizace zaměřená na blockchain technologie. Je-li návrh zákona schválen, pak to bude vytvořit novou kategorii institucí. Návrh zákona bude předložen dne 3. února roku 2020, a nabývá účinnosti dnem 1. listopadu 2020.

Zákon ze dne 15. ledna 2020, poukázal na to, že stát-chartered financial organizace bude "centrální depozitář pro virtuální měnu používají vládní agentury v tomto státě."

Návrh zákona byl také vypracován takový, že to bude vyhnout se regulační překážku, čímž dláždí cestu pro inovace, zároveň také ochranu občanů.

Dokument rozpracovává nutné vytvořit výše uvedené finanční instituce: "cílem tohoto nového státu-chartered finanční instituce je poskytnout hodnotné finanční a technické služby pro blockchain a virtuální měna, inovátorů a vývojářů."

Účet má v úmyslu poskytnout Oklahoma proaktivní roli ve vývoji nových systémů založených na blockchain technologie. Pokud jde Oklahoma účast, bill čte, "Oklahoma je spáchání, aby partner s inovativní technologií, pomáhat rozvíjet další generace finančních produktů, a bezpečně rostou jedinečné technické a finanční odvětví v tomto státě."

 

ČSA obsahuje nové pokyny k posouzení crypto obchodní platformy

Kanadské úřady zveřejnily čerstvé pokyny k posouzení, které kryptoměna obchodní platformy pod derivátů pravidla. Kanadské cenných Papírů Administration (CSA) zahrnuty nové podmínky v "Pokyny k Uplatňování právních Předpisů o Cenných papírech na Subjekty Zprostředkovávající Obchodování Crypto Aktiv."

Obecně, sdružení demarked obchodní platformy, které nabízejí okamžité dodání crypto aktiva pro jeho uživatele a ty, které si zachovávají crypto aktiv, dokud klient je oficiální žádost. ČSA dorazil na závěr po analýze několika platformách. Obchodních platforem, které umožňují pouze nárok na kryptoměna ale provádět okamžité převody bez požadavku klienta jsou předmětem zákona o cenných papírech, a proto spadají deriváty zákony.

Pokyny dokument vypracovaný na těchto platformách takto: "Potenciálně, bude pokračující závislost a závislost uživatele na Platformě, dokud převod na uživatelem řízené peněženka je vyrobena. Do té doby, uživatel by neměl vlastnictví, držení a ovládání crypto majetku bez závislosti na Platformě. Uživatel by být předmětem probíhající expozice insolvenční riziko (úvěrové riziko), riziko podvodu, riziko výkonnosti a odborné způsobilosti riziko na straně Platformy."

ČSA nebude realizovat cenných papírů, pravidla pro cryptocurrency výměna, která nemá léčit kryptoměna jako cenného papíru nebo derivátové, a převody majetku, aby okamžitě klientovu peněženku.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Švýcarsko bank Seba zvýšit $95 milionů jako kapitál

Nově založená ve Švýcarsku na základě cryptocurrency banka Seba, drží regulační licenci, má v úmyslu zvýšit $95 milionů jako kapitál, podruhé. Konkrétně, Seba má v úmyslu shromáždit 100 milionů CHF (~$96.50 milionů) "z nové investory, včetně finančních institucí, rodiny, úřadů, a jednotlivců."

12. listopadu 2019, crypto-přátelské firmy SEBA Bank AG oficiálně oznámila spuštění po Švýcarska Financial Market supervisory Authority (FINMA) licenci firma nabídnout své služby v oblasti cenných papírů a bankovního sektoru.

Seba zvýšil $103 milionů kapitálu v jeho úvodním kole financování, jako za Seba generální ŘEDITEL společnosti Guido Bühler, který řekl: "Jsme hrdí na to, že založil banku do 18 měsíců, zvýšil CHF [Švýcarských franků] 100 milionů kapitálu od investorů."

 

Různé

2,8 miliardy dolarů za nelegální bitcoin transakce prostřednictvím Biance a Huobi

Podle nedávné studie více než 52% nelegální Bitcoin (BTC) v hodnotě 2,8 miliardy dolarů byla transakce prostřednictvím Binance a Huobi kryptoměna výměny. V loňském roce, zločinecké skupiny převedena částka 2,8 miliardy dolarů v Bitcoinech na různé kryptoměna výměny. New York-založené Chainalysis, ve své studii, se zmínil, že Binance a Huobi dostal 27.6% a 24,7%, respektive celkové převody z anti-sociální prvky v roce 2019.

Výše zmíněné populární kryptoměna obchodní platformy byly hlavně zodpovědný za usnadňování transakcí, více než polovina nelegální Bitcoin v roce 2019. To znamená, že všechny ostatní výměny dát dohromady získala 47,8% z celkové protiprávní Bitcoin obchoduje.

Zpráva o studii od Chainalysis naznačuje, že Binance a Huobi bylo použito k obchodování s Bitcoiny z přibližně 300 000 účtů podezření, že mají spojitost s trestnou činností v roce 2019. Konkrétně, méně než 1% z těchto účtů byly použity pro uzavírání hlavní část nelegální Bitcoin. Chainalysis uvádí, že 810 účty byly použity pro příjem 75% nelegálních Bitcoiny na obou cryptocurrency výměna v loňském roce.

Chainalysis dále poukazuje na to, že několik z těch velkých účtů patří k over-the-counter (OTC) makléři. Top 100 OTC, makléři, které údajně nabízejí praní špinavých peněz, zařízení, téměř 70 z nich mít účet s Huobi. Tato skupina, s názvem "100 Rogue", zahrnuje "extrémně aktivní obchodníky, kteří mají obrovský dopad na kryptoměna ekosystému."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: