Zklamáním NFP Obrátí Hlavních Párech

 
Poté, co minulý pátek je propastný práci zprávu v usa (NFP Report), viděli jsme zvraty ve většině měnových párů. Dvojice v čele byl USDPJY, který šel z níže 119 v pátek se obchoduje nad 120.50 v pondělí. Účinně prolomení pátek vysoké provedena před vydáním NFP report (Non-Farm Payrolls).

Důvodem pro takový obrat, je to proto, že trh sází na to, že Fed se nebude zvýšení sazeb v letošním roce. To znamená, že akcie budou zlomit vyšší, protože existuje silná korelace mezi úrokovými sazbami a akcií. Pokud úrokové sazby se nepohybují vyšší, to není negativní pro akcie. Proto, pokud data, která přijde, je nižší, než se očekávalo, (jako tomu bylo v pátek), akcie bude rally na očekávání, že Fed nebude turistiku.

USDJPY je měnový pár, který je silně závislý na tom, co Dow Jones a S&P500 dělají. Takže když se zásoby začaly odmítnout vydat, USDJPY byl první, na koho se obrátit.

Tah byl tak silný, že to také obrátil na EURUSD. Tato dvojice šla z výše 1.1300 úrovni, celou cestu dolů k 1.1170 v pondělí, plné medvědí cenové akce.

Tento týden by měl vidět ještě více matoucí signály jako ve čtvrtek bude vidět FOMC (Federální Výbor pro volný Trh)vydání své minut. Domníváme se, že tyto zápisy budou odkazovat na schůzce před pátečním NFP. Nicméně, to setkání je ten, ve kterém Fed oznámil, že nebude zvyšovat sazby (září setkání). Tón na tiskové konferenci byl docela medvědí, ale nebylo by to poprvé, kdy Fed vyšle jednu zprávu na tiskové konferenci a další v zápisu jednání.

Jsem stále hledá pro nižší páru EURUSD. To je proto, že technický pohled ukazuje, že pár potřebuje do obchodu pod 1.1100 v pořadí uzavřít se smluvní trojúhelník viditelné na denním grafu. Nicméně, můžeme vidět pouze konsolidace dokud FOMC vydání.

Další položka velký zájem bude tento týden Kanadské pracovních míst data v pátek. Já jsem očekával USDCAD obchodu nižší, dokud news/vydání, s 1.30 působí jako pivotní úroveň.

Co se týče USDJPY, teď, že 120 úrovně dosaženo, to se zdá být pouze otázkou času, než se 122 nebo dokonce 123 úrovni dorazí. To bude docela zajímavý konec obchodní týden, vzhledem k tomu dat pracovních míst v Kanadě, stejně jako FOMC minut jsou zatím být odhalen. Proto lze očekávat, že se pohybuje držet až do čtvrtka a pak bude všechno jít volně žijících.

Nejnovější články: