Obavy Stoupat, protože Zákazníci se Snaží Sue Wells Fargo

 
Od 3. listopadu, akcie Wells Fargo & Company (NYSE: WFC) měl posílila o téměř 10 dolarů nebo 25% na $54. Hlavní část rally byla založena na uklidňující post-vítězství řeč Donald Trump a očekávání zvýšení výdajů na infrastrukturu, která by měla vytvořit větší poptávku po finančních službách. Rally také pomáhal při překonal naši cílovou cenu na $49 navrženo pro one touch opce obchodovat na 1. listopadu. Nicméně, jak je uvedeno níže, falešný účet skandál má znovu přijít zpět na strašit banky. Navíc, investoři jsou také obavy o investice společnosti v kontroverzní Dakota ropovodu.

Řízení Wells Fargo opakovaně tvrdil, že svým zákazníkům, kteří byli postiženi falešné účetní skandál muset předložit své nároky soukromě, dle rozhodčí smlouvy, že by podepsali při otevření jejich účtu. Nicméně, aktivisté tvrdí, že banka nemůže donutit zákazníka, aby jít přes soukromého rozhodčího řízení v tomto případě, stejně jako rozhodčí smlouva sama o sobě je součástí falešný účet. V tomto ohledu, Senátor Sherrod Brown a Republikán Brad Sherman zavedli zákon, který umožní postižených lidí, aby žalovali banky. Kromě toho, Massachusettský demokratický Senátor Elizabeth Warren, známý kritik bankovnictví, nabídl svou podporu odstranění povinné rozhodčí řízení navržené CFPB (Consumer Financial Protection Bureau).

Aby se zabránilo podobným incidentům v budoucnu, státní pokladníci v Connecticutu a Illinois trval na tom, Wells Fargo jmenovat nezávislého předsedu představenstva.

Wells Fargo je také s titulky pro další diskuse. Firma je součástí konsorcia bank financování Dakota projekt plynovodu. Podle plánů, potrubí se očekává, že projít podél vyhrazené oblasti pro Standing Rock Sioux kmene. Na 1,172 mil projekt je považován za ohrožující živobytí kmene, a je nyní vypracován kousavé kritiky od aktivistů z celého světa. Co je důležitější, hlasy se zvýšil proti investory projektu. Stále zotavuje z fake účtu skandál, Wells Fargo, bude mít hodně práce udělat, aby vyhladit obav svých investorů. Tedy, očekáváme, že akciový zůstane slabý v nadcházejících dnech.

Cena graf ukazuje, že akcie začal klesat poté, co nedokázal kříž nad odpor (R1) úroveň 54.50. Vysoké 80s čtení stochastický oscilátor ukazuje na možnost poklesu mošny.

To by bylo lepší pro binární obchodník sází na pokles akcií. To může být provedeno tím, že zvedne nízké nebo níže smlouvy, kdy se akcie obchoduje v blízkosti R1 úrovni. Šance na dosažení zisku z obchodu jsou vyšší, pokud datum vypršení platnosti připadá na nebo kolem 13.prosince.

Nejnovější články: