Obchodní Plán A Money Management Tipy pro EUR Párů

 
Na NFP (Non-Farm Payrolls) se uvolní jeden den na začátku tohoto týdne, což znamená, čtvrtek a ne v pátek, vzhledem k 4. července svátek ve Spojených Státech.

Jako obvykle, NFP týden se vyznačuje nízkou úrovní volatility, dokud skutečná čísla jsou odhaleny, s USDJPY stálej brousit vyšší právo do vydání a pak rozhodující krok teprve přijde.

Nicméně, tento týden byl trochu jiný, než na normální NFP týden tak daleko, a je pravděpodobné, že to tak zůstat do konce. Zatímco ve Spojených Státech se v pátek tam bude málo aktivní obchodníky, Evropa je otevřít jako normální.

Existují dva důvody, proč tento týden by měla dopadat být jiný, než normální NFP týdne: v první řadě jsme otevřeli s mezerou toto pondělí, a trhy se vždy snaží vyplnit ty mezery, jakmile je to možné, a za druhé, Řecko situace je kritická jako zásadní referendum se bude konat v neděli, 5. července.

Zprávy minulý pátek, bylo to, že Premiér Tsipras volá po referendu o podmínkách sanace Řecka, věřitelé navrhují. Tím se trh otevře s obrovské mezery směrem dolů jako všechny Euro související párů zíral nižší přetažením riziko off příliš, a tak USDJPY následoval.

Euro páry uzavřené mezery ve stejný den, ale USDJPY ne. To bude výzva pro algoritmické obchodování, nebo roboty, do NFP vydání tento čtvrtek.

Očekávat, že NFP přinést obvyklá volatilita, ale pak, když severoamerických obchodníků jdou domů, cena by se měla opravdu pohybovat do Londýna, dokud se otevře.

Když se Londýn připravuje na blízko v den, v pátek, obchodníci budou čelit obrovské dilema: snažit čelit výsledek řeckého referenda s otevřené pozice nebo blízko drtivá většina z nich.

Můj názor na toto téma je docela jednoduché, jak já bych se nedotýkejte žádné Euro související dvojice až po referendu. Rizika jsou prostě příliš velké, aby nést Euro pozice přes víkend. Všichni si pamatujeme, co se stalo, když SNB klesl na podlahu na EURCHF – mnoho obchodníků A makléřů zkrachovala...

Když mluvím o makléři, mnozí jsou již zasílání upozornění e-mailem říká, že marže zvýší na Euro související párů o víkendu. Je to jasné upozornění na FX trhu se připravuje na extrémní volatility.

Pokud vy, jako obchodník, trvají na tom, obchodování něco, pak USDCAD a GBP páry by být v pohodě, a to i v případě, že seismický šok po celé palubní desce, změny by měly být minimální.

Nejnovější články: