Caterpillar Signály Sestupný trend na Fitch Snížení Ratingu

 
Zásoby země pohybující se zařízení výrobce Caterpillar Inc (NYSE:CAT) registrován nový 12-měsíční maximum $97.33 na 7. prosince. S ohledem na stres dána Trump opravit infrastruktury z NÁS, akciové společnosti ve stavebnictví souvisejících odvětví shromáždil jako neexistuje žádný zítřek. Domníváme se však, že prohlášení Fedu, které by mělo být vydáno na konci zasedání FOMC ve středu, bude řídit trh zpět k základům. Takže, na základě očekávání, počasí jsme zásoby Caterpillar podstoupit korekci v nadcházejících dnech.

Na základě podrobné studie, analytici Macquarie výzkum uvedli, že fiskální stimul může nanejvýš přidat 2% k růstu HDP. Tak, Housenka se nebude těžit takovým způsobem, že to kompenzuje pokles příjmů způsobený převažující slabost v globální ekonomice. Ve skutečnosti, pesimisté věří, že Housenka by být více postiženy než prospěch z Trump není politik jako společnost pochází téměř 60% svých příjmů mimo USA.

Ann vhodný pro rodiny s dětmi, analytik společnosti J. P. Morgan očekává, že společnost oznámit nižší objem prodeje a strávit téměř $600 milionů v motivačních odměn. Dále se očekává, Caterpillar financial nahlásit y-o-y pokles o 100 milionů dolarů v zisku v roce 2017. Pro příští rok analytici dali cílovou cenu na $89, což je o 6% méně než aktuální obchodovaná cena. V průměru, 22 analytiků dotazovaných agenturou FactSet předvídat populace obchodování na $85.23 v roce 2017. To představuje asi 11% pokles oproti páteční uzavírací cenu $95.53.

Vzhledem k protivětru, kterým čelí společnosti, Fitch snížil rating Caterpillar na "negativní" z předchozího "stabilní" rating.

Doug Oberhelman, generální ŘEDITEL a Předseda Caterpillar, uvedl, že nařízení, práce a zdravotní péče, politiky, reforma je nutná pro uvedení pracovní místa zpět do USA. V komentáři analytiků, zisk odhady 3,25 dolarů za akcii na příjmy 39 miliard dolarů, Oberhelman uvedl, že "na trhu je příliš optimistický vzhledem k protivětru". Proto předpovídáme pokles zásob ve dnech.

Historický cenový graf odhaluje, že populace čelí odporu od prodejců na 95.40. Indikátor MACD je v současné době pohybuje hlouběji do negativní zóny. Můžeme tedy očekávat Caterpillar dále klesat.

Binární obchodník může koupit put opce (jinak označované jako nízké nebo níže uvedených možností) prostřednictvím obchodní platformy poskytované vhodného brokera. Smlouva může být koupil, pokud je cena podkladového aktiva je větší než nebo rovno $95. Obchodník by měl pokud možno používat 20. prosince, nebo jakékoliv datum, které blíže, jako datum ukončení platnosti smlouvy.

Nejnovější články: