Naše USDJPY Obchodní Plán Před páteční NFP

 
Duben skončil s USDJPY uzavření měsíc nad 120 značku, a to nebylo žádné překvapení, z mého pohledu.

Na pár USDJPY je základem mé analýzy tak daleko za rok 2015. Skutečnost, že jeho bude 120 úrovni a skutečnost, že stupeň korelace s akciovými trhy, je tam pořád ukázat význam této dvojice.

Pokud USDJPY klesne silně, je nutné, aby na akcie, a konkrétně USA, akcie, by klesnout stejně. Není žádným tajemstvím, teď, že algoritmy, nebo EA (expert advisors) jsou napojeny na amerických akciových trzích, a to na SP 500. I v případě populací ve zbytku světa drop, to znamená, nic pro USDJPY případě, že pokles není potvrzeno americkými akciemi.

Míří do první týden v Květnu máme důležitou událost před námi, ten, který bude rozhodující pro to, co USDJPY bude dělat dál: NFP (non-farm payrolls) údaje, které budou zveřejněny tento pátek.

Poslední NFP vydání v dubnu ukázal strašně obrázek pro americký pracovní trh, ale tentokrát jsme mohou být různé. Důvod, proč jsem očekával, že vidět pozitivní tisku, a proto je skok ve USDJPY dvojice vychází ze skutečnosti, že předchozí čtvrtek viděl Počáteční Nezaměstnaných postava jde dolů velmi prudce.

To znamená, že méně lidí, kteří žádají o dávky v nezaměstnanosti, proto šance jsou, že by našli práci, do té doby je vysoce pravděpodobné. S tím, můžeme předpokládat, že vyšší NFP je pravděpodobné.

Pak přijde počasí... a to doslova.

Federální Rezervní systém ve Spojených Státech neustále řekl, že povětrnostní podmínky byly jasně mít negativní dopad na americkou ekonomiku. Vliv počasí by mělo být vnímáno jako dočasné. To může také být platné vysvětlení pro chudé NFP tisku jsme viděli minulý měsíc, a zvýšit šanci, že to přijde páteční vydání bude revidován vyšší než předchozí.

Pokud to, co předpokládáme, že zde je to správné, pak USDJPY by měl skočit, no nad 122 mark a z mého pohledu pěkný cíl vzhůru je kolem 122.20-40 oblast, kde bychom měli vidět dočasné top v páru.

Plán je zůstat na dlouhé straně do NFP vydání a soudě podle toho, jak se trh chová v 122 úrovni, pro krátké z této oblasti pro pohyb zpět pod 117. To znamená, měli bychom vidět žádné sazeb ze strany Fed v dohledné době.

Nejnovější články: