FOMC v Zaměření Draghiho Komentáře Pád Eura

 
Minulý týden se zaměřením na Euro jako účastníci trhu byly zaměřeny na to, co ECB (Evropská Centrální Banka) řekne na tiskové konferenci, že byla způsobena na minulý čtvrtek.

To bylo řečeno, je to stojí za zmínku, že trhy obecně, a zejména Euro související páry byly nikam celý týden. To bylo, dokud ECB události na čtvrtek, kde úroková sazba oznámení "žádná změna", vzal ne-jedno překvapení.

Tisková konference začala. V okamžiku, kdy Prezident ECB Pana Mario Draghi pronesl svá první slova, Euro začalo klesat agresivně proti všem ostatním měnám, uveden.

Důvodem pro to vychází ze skutečnosti, že Draghi naznačil další stimul, pokud je aktuální inflace, podmínky se nemění (POZN.: inflace přišel pod nulovou úroveň za poslední měsíc, a to je hluboko pod centrální banku dvě procenta cíl). Evropská Centrální banka bude to znovu probrat na příští schůzi v prosinci.

V této době, EURUSD klesl jako kámen nad 1.13 úrovni, a to nezastaví, dokud oni dosáhli úrovně nižší než 1.10 oblast pozdě v pátek. Nebyl to jen pár Euro, které klesly. To, spolu s EURGBP kříž, jsou dva měnové páry, které jsme zde zmínil a zmínil, že jsme medvědí. No, pohyb směrem dolů přišel, se smluvní trojúhelník potvrdil na páru EURUSD jako b-d trendu na denním grafu je nyní přerušeno. Plochý vzor má být potvrzena na EURGBP jako rostoucí klín na denním grafu má některá omezení.

Kupředu, míříme do amerického dolaru řízený událostí tohoto týdne. FOMC (Federální Výbor pro volný Trh) výsledky budou zveřejněny ve středu, a to bude velmi zajímavé, jak trh bude pozice předtím, než tato událost.

Řekl bych, že cesta nejmenšího odporu před a po FOMC bude obchodovat kříže a ne velkých společností. Je to proto, že kříže nejsou ovlivněny americkému dolaru se pohybuje, všechny kříže jsem upřednostňují dlouhé straně na pár AUDCAD, a krátké straně na EURGBP a EURJPY.

Na AUDCAD se tvoří smluvní trojúhelník, který je vyšší ve větších časových rámcích a není jasné, jestli je bude řízen CAD slabost nebo AUD sílu. To zbývá být viděn.

Jako na EURJPY a EUGBP kříže, jsou stále medvědí, jako Pan Draghi nechal č. otevřít dveře na Euro býci na krátkodobém až střednědobém horizontu.

Nejnovější články: