Wells Fargo skončí Operací Ve Čtyřech Státech USA

 
Uprostřed špatný výkon, montážní právní účty, a obvinění ze špatné správy, Wells Fargo & Company (NYSE: WFC), třetí největší banka v USA, se rozhodl ukončit svou činnost ve čtyřech státech v USA. Rozhodnutí je součástí širšího plánu odpojit na více než 800 poboček do roku 2020 a spravovat zbývající 5,000 locations. V roce 2017, Wells Fargo stáhl rolety na 214 místech. Reorganizace obchodní činnosti, nemůže vyřešit všechny problémy, kterým čelí banky, jak je uvedeno níže. Očekáváme, že akcie Wells Fargo, který uzavřel na $55.58, aby se hit v nadcházejících dnech.

San Francisco, Kalifornie-založený banka zavírá všechny své pobočky v Michiganu (14), Ohio (1), a Indiana (33). Navíc, Wells Fargo je také uzavření čtyř ze svých poboček ve Wisconsinu, ale udrží 48 z jejích poboček. Flagstar Bancorp (FBC), do značné míry neznámý banky mimo USA, je získání všech poboček (52) prodávány společností Wells Fargo.

Dohoda by měla být dokončena ve čtvrtém čtvrtletí roku 2018. Flagstar Bancorp zákaznické základny bude dvakrát po dokončení této akvizice. Michigan-založené Flagstar má asi 3500 zaměstnanců a je v hodnotě $2 miliarda. Zejména, Wells Fargo je tržní kapitalizace je zhruba 267 miliard eur a zaměstnává téměř 263,000 lidí. Větve bude i nadále pracovat jako Wells Fargo místech, dokud je transakce dokončena. Flagstar potvrdil, že to bude udržet všechny pobočky a zaměstnanci "na zavření". Zatímco Wells Fargo je uzavření poboček, svého konkurenta JP Morgan plánuje investovat 20 miliard dolarů na otevření dalších 400 poboček do roku 2023.

Wells Fargo, nicméně, bude mít i nadále některé komerční půjčování, maloobchod, zprostředkování, správa majetku, domů a úvěrové operace ve čtyřech státech. 490 zaměstnanců pracujících v těchto oborech se stal Flagstar zaměstnanců. Flagstar bude platit $2.50 miliard Wells Fargo. Tyto čtyři větve $2.30 miliard vkladů. Takže, Flagstar je nákup větve na malé prémie ve výši 7%.

Wells Fargo je vlevo s žádnou jinou možnost, jak přesvědčit investory a regulátory, že je podniká kroky, aby uklidit nepořádek. Začátkem tohoto února, Federální Rezervní systém facku Wells Fargo s nikdy předtím neviděl sankce za "rozšířený spotřebitel zneužívání". Fed nedovolí Wells Fargo růst jeho majetek za 2 biliony dolarů, dokud je přesvědčen, že banka není ohýbání pravidel. Wall Street vyvíjí silný tlak na Wells Fargo snížit náklady jako banky, je zírat na obrovské právní účty spojené s fake účty skandál. Banka uznala, že víc práce je třeba udělat, aby se doladila operace.

Loni v červenci, banky, přiznal, že jeho zaměstnanci otevřel tolik jako 3.50 milionů účtů bez povolení od zákazníků. Další vyšetřování odhalilo, že banka účtovala zákazníkům pro auto pojištění, které nikdy zapotřebí. Některé větve nad zatížen zákazníkům zbytečné poplatky za hypotéky. Audit také odhalil, že některé z jejích zaměstnanců manipulovalo obchodní dokumenty zákazníkům v roce 2017 a na začátku roku 2018. Minulý měsíc se banka dohodla zaplatit 480 milionů $na Ministerstvo Spravedlnosti k uzavření falešné účty skandál. Takže, uzavření poboček je pouze začátek procesu čištění. Proto, bude akcie i nadále zůstávají v makléřského v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf ukazuje pevný odpor na skladě v 56. Kromě toho, stochastický oscilátor dosahuje nižších maxim. Proto očekáváme, že akcie Wells Fargo zůstat makléřského v krátkodobém horizontu.

Jsme raději investovat do prodejní opce smlouva těžit z blížící se pokles cen akcií. Před zablokováním náš přebytek finančních prostředků, bychom hledat opční smlouvu, která vyprší na nebo kolem 15. června. Navíc, akcie Wells Fargo by měla být obchodování v blízkosti $56 v NYSE.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: