IBM, Ford Partnery Na Etické Získávání Kobalt

 

Kryptoměna trhu zůstává převážně v pásmu. Bitcoin (BTC) je i nadále čelit silné rezistenci na $3,800 úrovně. Podpora přijde na $3,540 úrovně. Rozhodující průlom jeden z těch technické úrovně, bude určovat trend v nadcházejících dnech. Zatímco Bitcoin obchoduje na $3,590 úrovní se ziskem o 0,4% v posledních 24 hodin, altcoins jako Ethereum (ETH-$121.43), EOS (EOS-2.1%), Stellar (XLM-$0.10), Litecoin (LTC-$30.93) a TRON (TRON-$0.025) získaly mezi 0,5% a 1,5%. Zejména, Augur (REP) má vzrostly o 53%, v posledních 24 hodin k obchodování na $15.70. Augur je tržiště, které umožňuje uživatelům vytvářet své vlastní trhy, prodat akcie a dělat sázky na základě nějaké světové události. Na základě Předpovídat, 0x a Ethereum, P2P predikce a derivace platformu s názvem Závoj byl zahájen. 0x protokol byl použit pro urychlení obchodování.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Blockchain v Jižní Koreji pro administrativní transparentnosti

Jihokorejský čtvrti Yeongdeungpo-gu si klade za cíl zlepšit organizační transparentnost a zodpovědnost prostřednictvím využití Blockchain technologie v jeho systému hodnocení. Loni v létě, region Yeongdeungpo-gu představila vývoj blockchain-založený systém hodnocení s cílem zlepšit neutrality, transparentnosti a důvěryhodnosti administrativní protokoly. Nový systém bude zabránit falešné položky v řízení procesů. Firmy, nabídky pro veřejné projekty jsou nyní transparentně monitorován, což znamená, že celý proces hodnocení pro rozvojové projekty v okrese je pravdivé a nezkreslené.

Nejnovější technologie, bude zpočátku být využity v procesu hodnocení návrhů v roce 2019 a pak bude rozšířena tak, aby zahrnovala celé organizace a jiných oblastech země.

Blockchain projekt stezka pro kaptivní pojišťovnictví ve Vermontu

Stát Vermont v USA je zahájení nového blockchain zkušební projekt pro kaptivní pojišťovnictví. Státní Vláda odhalila, že Úřad Vermont Státní Tajemník a Vermont Oddělení Finančního Nařízení podepsali Memorandum o Porozumění k provedení studie, která měla zhodnotit schopnosti technologie v digitální evidenci, registraci a regulační postupy.

Pilotní program poskytuje kaptivní pojišťovny, licencované pojišťovny založena jedním nebo více mateřských organizací, alternativní do rejstříku a zveřejní právní dokumenty pomocí zcela soukromé (povolení) blockchain poháněl platforma.

V současné době, vláda udržuje záznamy v papírové podobě. Vermont se snaží vytvořit "transparentní a ověřené"historie jednání na blockchain a minimalizovat náklady v porovnání s konvenčními evidence techniky.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Vakt, Total a Chevron spojit síly

Londýn-založené Vakt, která provozuje blockchain powered energie obchodní platformy, uvedl, že velké ropné společnosti Total a Chevron se připojil jeho platformě, kromě hlavní Indické rafinerie Reliance Industries.

Vakt, který je již používán v několika dalších významných obchodních firem se od konce roku 2018, je první z mnoha blockchain na základě komoditní obchodování iniciativy žít.

Společnost byla založena v roce 2017 konsorcium zahrnující BP a Royal Dutch Shell ropných společností, Norsko je Equinor, Mercuria Energy Group, Koch Nabídky a Obchodních společností, a Gunvor Group.

Tradičně, nákup a prodej energetických produktů, jsou založeny na papír, což znamená, že dobropisů a faktur musí být dokončen ručně a pak předá dotčeným stranám prostřednictvím e-mailu, faxem nebo i poštou.

Vývojáři VAKT tvrdí, že používání blockchain na základě platformy bude obchodování rychlejší, levnější a bezpečnější. Původní akcionáři začali používat platformu v listopadu 2017, počínaje obchod ropa v Severním Moři. Dalšími akcionáři jsou ABN Amro, ING a Société Générale bank.

Blockchain tech skladeb eticky vyrobené kobalt

Přechod z plynu na elektrické-poháněl vozidla má za následek masivní poptávku po kobalt, který se používá v lithium-iontové baterie. K výrobě elektrické auto baterie 20 liber kobalt je nutný. Podobně, 1 unce kobalt je nezbytná k výrobě baterie notebooku. Poptávka se očekává, že překročí osmidílná do roku 2026, podle zprávy od Morgan Stanley.

Obrovská poptávka po kobalt upozornil na významný problém, nemorální a neetické minerální výroby. Více než 60% celosvětové nabídky kobalt je z "měděný pás" z Konžské Demokratické Republice (KDR), národ prolezlý tím, že politické nepokoje, právní složitost a dětské práce ve své kobaltové doly.

V tomto ohledu, Ford Motor Company spolupracoval s Huayou Kobalt, IBM, LG Chem, a RCS Globální využít blockchain technologie sledovat a hodnotit eticky vyráběných minerálních látek, jako jsou průmyslové cobalt.

Navržený a postavený na IBM Blockchain Platformy a poháněn Hyperledger Tkaniny z Linux Foundation, podnik má v úmyslu demonstrovat, jak suroviny, v dodavatelském řetězci jsou "vyráběny, obchodovány a zpracovány, bezpečně a zodpovědně."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: