Dolar Posiluje na Silné Stavební Povolení Údaje

 
Měkké růst mezd, což je nepatrně vyšší než očekávaná míra nezaměstnanosti, a pokles v Mj (University of Michigan), spotřebitelský sentiment čtení (předběžné) oslabený americký dolar vůči ruskému Rublu na začátku února. Na páru USDRUB je sestupný trend byl také podporovaný vyšší než očekávaný přebytek obchodní bilance v prosinci a čtyři a půl roku nízké míry inflace z 5% v Rusku. Nicméně, po dotyku minimum 56.20, páru USDRUB rychle odrazil zpět nad 57. Očekáváme USDRUB se vykazují býčí zvrat v nadcházejících dnech z důvodů uvedených níže.

Podle předběžného odhadu z ruské Federální Statistické Služby, ekonomika se snížil o 0,2% v roce 2016. Když to bylo lepší než odhady analytiků 0,5% poklesu, stále, hospodářský vzestup ještě není potvrzeno. Spotřeba je i nadále slabá, jak je uvedeno o 3,6% pokles v odvětví velkoobchod a maloobchod.

Rusko se vynořila z recese v roce 2016 a ekonomika se očekává, že rozšíří o 2% v roce 2017. Nicméně, země je stále do značné míry závislá na projekty týkající se přírodní prostředky pro růst a rozvoj. Tento názor byl zopakoval ruský Premiér Dmitrij Medveděv minulý měsíc na Gajdar Ekonomické Fórum. Medveděv uvedl, že technologické zaostávání a vysoká závislost na komodity jsou hlavní problémy, kterým čelí ruské ekonomiky.

V případě, že americká ekonomika pokračuje v plnění přiměřeně dobře. Podle amerického Úřadu pro Sčítání lidu, stavební povolení v lednu vzrostl na 1,29 milionu, z vzestupně revidován 1,23 milionu v prosinci. Analytici očekávali, že nový stavební povolení musí být rovná. prosince postavu. Data ukazují, že v roce 2017 začala dobře pro NÁS stavebnictví.

Stejně tak Federální Rezervní Banky Filadelfie vykázala silný růst výrobní index čtení 43,3 v únoru, od 23.6 v předchozím měsíci. Trh očekával pokles výrobního indexu čtení pro 18.5. Téměř 48% dotázaných firem uvedlo nárůst aktivity ve srovnání s 40% za poslední měsíc. Kromě toho 44% dotazovaných firem potvrdilo zvýšení příjem objednávek, zatímco pouze 6% uvedlo pokles zakázek. Mezitím, Ministerstvo Práce oznámilo, že mezní nárůst nezaměstnanosti tvrdí, 239,000 pro tento týden skončila 11. února, od výši 234.000 hlášeny v předchozím týdnu, ale nižší než odhady analytiků 243,000 nároky. Proto, s ohledem na výše uvedené údaje, očekáváme rally v páru USDRUB brzy.

Na USDRUB pár se odrazil od supportu na 56.90. Money flow index je rostoucí. To znamená, že na trhu je součtem dlouhých pozic v páru USDRUB.

Takže, v souladu s primární trend, dlouhé pozice může být přijata Forex obchodník blízkosti 57.80 vydělávat na pravděpodobný trend měnového páru. Umístění stop loss pod 57 by umožnit obchodníkovi, aby kontrolu ztráty z nečekaného nárůstu volatility. Ziskový odchod z obchodu mohou být vyrobeny blízkosti 59.20.

Na základě prognózy, binární obchodník může obchodovat opce získat ROI (return on investment) o 72%. Obchod může být otevřen, když USDRUB pár obchoduje v blízkosti 57.80. Obchodník by měl také rozhodnout pro uplynutí období jednoho týdne pro navrhované smlouvy.

Nejnovější články: