Akcie AMD Může Mít Skryté Býčí Potenciál

Advanced Micro Devices (NASDAQ:AMD) je chtějí konečně přesunout do správným směrem, po mnoha letech, v nichž nedokázal důsledně na zlepšení akcionáře bohatství.

Od $40/cena akcií v roce 2006, jsme tady, téměř o deset let později, a akcie společnosti se obchodují na $2.58/akcii. To je ohromující pokles cen a hodnoty společnosti, a to zejména pokud jste vzhledem k tomu, co obecné akciového trhu ve stejném období.

Jako krátké připomenutí, tři QE (Kvantitativní Uvolňování) programy později a po zuřivém záchvatu, AMERICKÉ indexy jsou nastavení nové rekordní maxima, s&P 500 sedí dobře nad 2100 mark a DJIA (Dow Jones Industrial Average) obchodování na 18k.

Nicméně, AMD nemá připojil k této párty, a první čtvrtletí roku 2015 příjmy slečna poslala ceny akcií dolů o 10%. To bylo, protože to bylo jasné, že ve druhém čtvrtletí a ty následovat by nepřineslo žádný pozitivní výsledek, pokud se nic nezměnilo tak daleko.

Kde může AMD jít?

Jsme tady, s příběhy, které se vyvíjí, že AMD, které po mnoho let se snažil přežít a bojovat na trhu dominuje největší výrobce čipů na světě, Intel, se konečně táhne sám z jejich nesnází. Že tam jsou pověsti, že AMD bude rozdělena v zájmu volného cash flow a umožní jeho největší konkurenční zbraní se zbavit kanalizace na finančních a technických zdrojů.

Investoři jásali takové zprávy a poslal ceny kolem 3%, ale měli bychom mít na paměti, že to je jen fáma. Nicméně, není tam žádná taková věc jako kouř bez ohně a pokud bych měl vybrat akcie k obchodování vzhůru v těchto dnech, pak ten, který nehrál v letech Fed dělal QE by byla moje volba. Stejně jako to, že AMD se stala zajímavá akcie pro call opce.

 
Tento týden viděl, jak Federální Rezervy v usa drží úrokové sazby stabilní, nebo přesněji řečeno, nevěděli, zvýšení sazby, jak se očekávalo. To znamenalo, že v následujících dnech, Nasdaq novou všech-time vysoká jako nižší sazby rovnítko vyšší ceny akcií. Přesto se AMD nepodařilo na skok, že hodně.

Tato obrácená korelace může být jen to, co potřebujeme k obchodování opce s koncem června, datum vypršení platnosti, a když to skončí v penězích, pak bych si další šanci v červenci na nové call opce s konci měsíce expirace.

Dokazuje nedávné základy by dokázat pravdu, šance jsou, že to je sečteno a pro AMD.

Nejnovější články: