Crypto Kurzy Nyní Nabízen v 42% z Top 50 Univerzit

 

Po rallye pro čtyři po sobě jdoucí dny, kryptoměna trh prochází technickou korekci. Bitcoin (BTC) dosáhl výše $7,130, ale prodejní tlak přinesl ji dolů o $6,980 úrovně. Firma cross-over nad úroveň $9,000 je nutné obrátit se na trhu optimistický v dlouhodobém horizontu. Jako cena z Bitcoin a další altcoins stoupá, tam je značný nárůst crypto související podvody.

Aby se zabránilo podvodníky z podvodu těžce vydělané peníze nepodezřelý investorů, regulačních orgánů v USA, Kanadě a Evropě jsou plně zapojeni do monitorování a identifikaci podvod projektů. V tomto ohledu, North American Securities Administrators Association (NASAA) oznámil, že "Operace Cryptosweep," šetření podnětu, má za následek více než 200 dotazů na Suroviny (Počáteční Mince Nabídky) a další crypto souvisejících investičních produktů. To je vůbec největší koordinovanou iniciativu zahájila tím, že státní a provinční regulační orgány. Od spuštění iniciativy v Květnu, regulátory objevili více než 30.000 crypto-související s názvy domén. Zejména, většina z nich byly zaregistrovány v loňském roce, kdy Bitcoin pohyboval blízko svého historického maxima ve výši 20 000 dolarů.

 

Na vládní úrovni se blockchain iniciativy

Čína je Beichuan Qiang county (autonomní), která se nachází v provincii s ' - Čchuan, má podepsali smlouvu s Pekingem na základě Sinfotek Skupiny nastavit blockchain jménem společnosti Hangzhou Yi Shu Blockchain Technologie Co., Ltd pomáhat ve zlepšení lesního průmyslu. Nová společnost zajistí "lesní hospodářský rozvoj a průmyslové zmírnění chudoby."

 

Soukromý sektor blockchain iniciativy

Lloyd ' s of London, lídr na trhu v BRITÁNII pojištění, je pojištění crypto vazbě platformy US-založené firmy Království Věřit. Založena v roce 1686, Britské pojišťovny je aktivní ve více než 200 zemích. Mezi lety 2011 a 2016, společnost má zaplacené pohledávky ve výši £68 miliard (~87 miliard dolarů). Království Důvěry slouží více než 100 000 klientů a má $12 miliard v hodnotě aktiv ve vazbě. To je první regulovaný podnik nabídnout vazbě digitálních aktiv. Firma zajišťuje péči pro více než 30 různých aktiv.

Associated Press (AP) tisková agentura podepsala obsah licenční dohodu s blockchain spuštění Civilní. V rámci partnerství, AP bude prozkoumat způsoby podpory etické žurnalistiky, ochranu práv duševního vlastnictví, a sledovat obsah použití s distribuovanou knihu technologie. Navíc, AP bude dodávat jeho obsah, a to jak vnitrostátní i mezinárodní, Občanské, tak, že všechny mediální firmy budou moci přistupovat na blockchain platformy. Licenční bude poskytována AP přímo. Občanské uvedl, že AP budou motivováni s CVL žetony. Občanské domnívá, že takové opatření bude mít zajištěno, že nový prostor bude fungovat, jak bylo zamýšleno a udržovat přesnost.

Yahoo Finance má integrovaný Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC) obchodování na jeho platformě. Platforma v současné době poskytuje statistiky týkající se altcoins jako je Bitcoin Hotovosti (BCH), Ethereum Classic (ATD) a EOS, ale nenabízejí možnost obchodovat s těmito altcoins. Mnoho crypto nadšenci věří, že to je další krok vpřed směrem k crypto přijetí.

 

Vzdělávání

Studie provedená v USA cryptocurrency exchange Coinbase ukázal, že 42% z top 50 světových univerzit mají alespoň jeden předmět na blockchain nebo cryptocurrencies. Coinbase provedl výzkum ve spolupráci s průzkumu společnosti Qriously. Celkem 675 USA college studenti byli dotazováni, a kurzy, nabízené na 50 mezinárodních univerzit byly přezkoumány.

Studie také zjistila, že blockchain související kurzy jsou nejvíce populární v USA Pouze 5% 18 přezkoumána vysokých škol, které fungují mimo USA nabízejí alespoň jednu třídu na kryptoměny nebo blockchain technologie. S 10. a 9. pozici, blockchain kurz je nejvíce populární ve Stanfordu a Cornellovy univerzity.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: