USD Vyšší Po FOMC Minutes Uvolnění

Nejdůležitější událostí na ekonomický kalendář pro tento týden je vydání FOMC (Federální Výbor pro volný Trh), setkání minut. Tyto nám ukáže vnitřní diskusí mezi členy Fedu na posledním zasedání FOMC.
 

 
V období vysoké nejistoty, počínaje nejednoznačnost ukázala, že Bank of England minulý týden, a pokračovat v jednání o Řecku dluh, jedna věc zůstává na stole: silnější americký dolar.

Existuje přirozená tendence k americkému dolaru stoupá v období řídí podle sankcí, jako jsou války, například. Je to proto, že investoři hledají nejlepší hodnotu za jejich peníze, a že je poskytována bezpečné útočiště stav USD, svět je financující měna.

Poslední průzkumy ukazují, že trhy očekávají, že Federální Rezervní systém přesunout na sazby v červnu, nicméně Janet Yellen, předsedkyně Federální Rezervní banky naznačil, že Fed bude jednat o sazbách za pár schůzek. Náznak "Pár" schůzek může znamenat překvapení setkání dříve než v červnu. Odhaduji, že to překvapení setkání, pokud se to stane, se bude konat v Březnu

Pokud k tomu dojde, trhy budou zaskočeni a americký dolar by měl létat.

Nespoléhal bych na takový krok ze strany Fedu, ale podívám se pro tento týden minuty ukázat bullishness na dolar a jestřábí prohlášení ukazují, že Fed bude jednat o sazby spíše dříve než později.

To bylo řečeno, očekáváme, že americký dolar na vzestupu po celé palubní desce, počínaje pondělní minut a pohybovat se pokračovat i v pátek je zavírací. To znamená, že EURUSD bude přitahován k 1.1250-1.1300 oblasti. GBPUSD může ponořit do 1.51-1.52 znovu a USDJPY může flirtovat s dnes všechny důležité 120 úrovni.

Máte obchodní účet Forex? Zajímáte se o obchodování měnových párů s Binární Možnosti? Otevření obchodního účtu zdarma s některou z našich schválených makléři.

Nejnovější články: