Červenec Přebytek Obchodní Bilance Se Změní Kiwi Dolar Býčí

 
Euro dolar je na slzu proti Kiwi dolar za poslední jeden měsíc. Od 1. srpna, EURNZD pár získal téměř 800 pips dosáhnout vysoké 1.6486 a uzavřené v blízkosti této úrovně v pátek. Eurozóna v červnu čtvrtletí růst HDP o 0,6% posílila Euro, zatímco mírný pokles průměrné ceny mléka a mléčných výrobků oslabené Kiwi dolar. Nicméně, předpokládáme trendu v pár EURNZD z důvodů uvedených níže.

Podle Marvin Barth, měnový stratég z Barclays, je čas jít short u Eura dolaru jako je obchodování na vyšší úrovni, než kde by to mělo být na základě základních ocenění. Kromě toho, Barth je toho názoru, že Jackson Hole projev Janet Yellen a nadcházející zasedání Fedu v září by připravit cestu pro Dolar je uptrend na úkor Eura a dolaru.

Dalším argumentem ve prospěch Eura pokles dolaru je, že společná měna je v současné době mění ruce v blízkosti svého dlouhodobého průměru. Kromě toho, Euro dolar obchoduje na 1% prémii nad hodnotou vypočtenou podle Barclays' BEER model (Behavioural Equilibrium Exchange Rate). Naopak, v Eurozóně je stále ještě daleko od plné využití kapacity a normální referenční úrokové sazby, která panovala před krizí v roce 2008. Navíc, inflace je ještě k dosažení cílové úrovni ECB ve výši 2%. Můžeme tedy očekávat, že zisk rezervaci v Eurozóně začít brzy. Na druhé straně, tam jsou solidní ekonomické údaje zpět býčí výhled na Kiwi dolar.

Ve čtvrtek, Statistiky Nový Zéland vykázala přebytek obchodní bilance N$85 milionů v červenci ve srovnání s deficitem N$351 milionů eur ve stejném období loňského roku. To je poprvé měl Nový Zéland vykázala přebytek obchodní bilance za posledních pět let. Analytici očekávali obchodní deficit N$200 milionů za červenec. Vývoz vzrostl o 17% y-o-y $668 milionů, v červenci roku 2017. Vyšší hodnota realizace z vývozu mléčné výrobky – zejména sýry, máslo a mléko – mělo za následek přebytek obchodní bilance. Hodnota sušeného mléka byla o 33% vyšší než před rokem. Stejně tak objem vzrostl o 12% na meziroční bázi. Tak, ekonomické údaje podporují posílení novozélandského dolaru vůči Euru dolar na týden dopředu.

Cena graf ukazuje odpor za pár EURNZD na 1.6630. Indikátor RSI je v překoupené oblasti. To znamená, že měna kříž dosáhl svého krátkodobého maxima. Můžeme tedy očekávat, že sestupný trend začít brzy.

Vydělat na měnovém páru pokles, chceme jít krátký blízkosti 1.6630, s příkazem stop loss nad 1.6780. Pokud trendu se stane, jak se očekávalo, pak zisk lze objednat u 1.6180. Obchodníci s vyšší riziko chuť k jídlu může počkat pro hlubší pokles k 1.5700 úrovně.

Vytvořit podobné nastavení v binárním trhu, uvažujeme o nákupu opce platné po dobu jednoho týdne. Jsme raději vstoupit do obchodu, když kurz měnového páru je v blízkosti 1.6630 na spotovém trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: