Disney Příspěvky Smíšené 1Q18 Výsledky Na ESPN Strasti

 
Média a Zábavní kolos Walt Disney Co. (NYSE: DIS) uvedlo 78% nárůst zisku za fiskální rok 2018 prvním čtvrtletí, ve srovnání se stejným obdobím fiskálního roku 2017. Nárůst zisku byl vzhledem k obrovské daně zisky a 13% růst v Park & Resorts příjmů. Zatímco čtvrtletní zisk překonal odhady analytiků, tržby zaostaly za očekáváním. Společnost také oznámila, impozantní projektů na rok 2018. Stále očekáváme krátkodobý pokles ceny akcií v důsledku důvodů uvedených níže..

Burbank, Kalifornie-založený Disney celkové tržby v prvním čtvrtletí byl $15.35 miliard, a to až 4% z $14.78 miliardy ve stejném období loňského roku. Thomson Reuters Konsensu odhad $15.45 miliardy dolarů za poslední čtvrtletí.

Pro 1Q18, Disney vykázala čistý zisk ve výši 4.423 miliard, nebo $2.91 na akcii, ve srovnání s $2.479 miliard, nebo $1.55 podíl, v 1Q17. Společnost získala $728 milionů eur z nového daně z příjmů nařízení. Celkově Disney další výhody činily $1.60$.

Vyloučení zvláštních položek firma vykázala zisk 1,89 dolarů na akcii ve čtvrtletí, které skončilo 31. prosince, ve srovnání s $1.55 na akcii za stejné čtvrtletí minulý rok. Wall Street analytici očekávali zisk $1.61 na akcii za 1Q18.

Segment moudrý:

  • Sítí Q1 příjmy stagnoval na $6.24$. Analytici očekávali tržby ve výši $6,35 miliardy.
  • Theme Parks & Resorts vzrostly tržby o 13% na $5,15 miliardy a překonal StreetAccount Konsensu odhad $4.86 miliard dolarů.
  • Studio zábavu příjmy klesly o 1% na $2.504 miliard a minul odhady Wall Street na $2,75 miliardy.
  • Consumer products a interactive media uklouzl 2% na $1,45 miliardy a minul Ulici odhady 1,52 miliardy dolarů.

Během čtvrtletí, Disney filmové studio produkoval tři trháky: Star Wars: Poslední Jedi, Thor Ragnarok, a Coco. Ještě, provozní zisk pro Studio segmentu poklesly z důvodu nižší domácí zábavu a pruhy prodeje.

Disney také oznámila, že bude rozšiřovat své Star Wars vesmíru. V tomto ohledu, společnost je nájem David Benioff a Weiss, tvůrci hit HBO Hra o Trůny.

V průběhu několika příštích let, Disney plánuje transformovat sebe od bytí tradiční mediální společnosti na digitální zábavu vůdce, a oslovit diváky, kteří dávají přednost sledovat TELEVIZNÍ pořady a filmy on-line přes měsíční předplatné.

V prosinci, Disney získal Dvacet-První Století Fox pro $66.10 miliardy dolarů, včetně dluhu. Po akvizici, se desky obou společností se zeptal dlouholetý CEO Bob Iger, aby i nadále vést transformaci do konce roku 2021. James Murdoch, výkonný ŘEDITEL společnosti Fox, bude to také pomůže s přechodem.

Pokračující ztráty z ESPN odběratelé za následek 12% pokles v Médiích Sítí čistý zisk na $1,193 miliard. Proti úpadku, Disney plánuje zahájit služby streamování pro sportovní fanoušky v průběhu tohoto roku. Sportovní služby streamování je pojmenován jako ESPN Plus, a bude k dispozici za cenu $4,99 za měsíc. Navíc, zábavu pro celou rodinu nabízí, je rovněž plánováno na rok 2019. Nicméně, jak nyní, akciový zůstává slabá kvůli špatné výkonnosti tří divizí, který minul odhady analytiků. Slabost je také zesílen y-o-y pokles celkových tržeb.

Cena graf naznačuje silný odpor pro akcie v 108.40. Kromě toho indikátoru stochastic je v medvědí oblasti. Proto očekáváme pokles ceny akcií.

Získat pravděpodobný pokles ceny akcií Disney, můžeme koupit put opce, které nabízí spolehlivý binární broker. Možnosti by měly zůstat v platnosti po dobu sedmi dnů obchodování. Navíc, Disney by obchodování mělo být v blízkosti $105 pro nás pokračovat s investice do opce.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: