Euro na Rekordní německé Podnikatelské Důvěry

 
Kanadský dolar je pod kladivo jako USA a Kanada stojí póly od sebe v NAFTA související jednání. A tak, i přes rally na ropě a dobré výrobní data, Loonie je schopen získat půdu proti většina jeho soupeřů. Euro, dolar, na druhé straně, zůstává optimistický vzhledem k silné německé PPI a flash manufacturing PMI data. Po obchodování mezi 1.5000 a 1.5070 za poslední dva týdny, EURCAD dvojice má zavřené výše 1.5100. Očekáváme měny cross rally dále z důvodů uvedených níže.

Během předvolební kampaně v USA, Donald Trump slíbil, že se znovu projednat dohody NAFTA, která věří, že do značné míry proti zájmů země. Jeho argumentace byla založena na rostoucí deficit obchodu s Mexikem a Kanadou, a posun dělnických pracovních míst v celé Jižní hranice. V minulosti jeden rok, vyjednavači se setkal čtyřikrát, aby dokončily dohodu, která řeší problém ze všech stran. Nicméně, není tam žádný zásadní průlom zatím vzhledem k tvrdý postoj USA vyjednavači. Podle analytiků v TD Securities, pokud nové dohody není na místě před Březnem 2018, existuje vysoká pravděpodobnost, že rozchod přes aktivaci článku 2205 tím, že Trump správy. Pokud se tak stane, podle analytiků, Kanadský dolar by mohl propad o 20%. Na ekonomické frontě, dat maloobchodní tržby dále tlumit chuť k Loonie.

Statistiky Kanadě ukázal, že sezónně očištěné tržby v maloobchodě vzrostly o 0,1% m-o-m v září, oproti očekávání analytiků o 0, 9% růst. V srpnu, maloobchodní prodej klesl o 0,1%. Kromě těkavých zboží, maloobchodní tržby vzrostly o 0,3% v září, ale zaostaly za tržním očekáváním o 0,9%, a růst. V srpnu, jádrové maloobchodní tržby poklesly o 0,4%. Zatímco Kanadská ekonomika se zpomaluje, za posledních několik měsíců, ekonomika Eurozóny se nadále zlepšuje.

Podle Mnichov-podle Institutu Ifo, německé podnikatelské důvěry i nadále stoupat vysoko, s indexem bít rekordní 117.5 v listopadu. V předchozím měsíci, Ifo Institute oznámila, čtení 116.8. Listopadové údaje byly vyšší než očekávání analytiků o 116.60. Index je založen na průzkumu 7000 výrobní firmy v několika odvětvích, včetně stavebnictví, velkoobchod a maloobchod. Tak, základy podporují shromáždění v EURCAD pár.

Technicky EURCAD pár se pohybuje po vzestupné trendové linie, jak je uvedeno v cenové tabulce. Zejména, to zlomil vzestupně triangle vzor na minulý pátek. Základna trojúhelníku (1.5020) nyní slouží jako silná podpora. Dále, stochastický oscilátor vstoupila na vzestupnou zóny. Můžeme tedy očekávat pokračování měny uptrend.

S cílem získat od uptrend, plánujeme otevřít dlouhou pozici na trhu Forex. Vstupní blízkosti 1.5150 je výhodné pro obchod. K ochraně obchodní účet z velké ztráty, určitě bychom umístit stop loss níže 1.5020. Budeme odpočívat dlouhé pozice v blízkosti 1.5380.

Můžeme spekulovat v binární trhu, na základě této analýzy zprávy. Pokud se rozhodneme pokračovat, opce by koupil, když se pár obchoduje v blízkosti 1.5150. Budeme také zvolit datum, kolem 4. prosince po uplynutí doby platnosti smlouvy.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: