McDonald s 3. Čtvrtletí Stejný-Store Prodejní Růst až o 4,1% y-o-y

 
AMERICKÉ trhy hit rekordní minulý týden. Nicméně, akciový Kuřecí McNuggets prodávajícího McDonald ' s Corporation (NYSE: MCD) ne rally a zůstává medvědí. Společnost oznámila, že fiskální 2017 zisk za třetí čtvrtletí, který minul odhady analytiků o cent. Q3 příjmy udělal beat Street odhady. Nicméně, výnosy poklesly o 10% na meziroční bázi. Že drew nadšeno reakci ze strany investorů. Stále očekáváme, že akcie porostou v nejbližších dnech z důvodů uvedených níže.

Oak Brook na bázi McDonald ' s oznámila příjmy ve výši 5.754 miliard ve třetím čtvrtletí fiskálního roku 2017. V podobné období loňského roku společnost vykázala příjmy ve výši $6.424 miliard. Wall Street analytici odhadují tržby z $5.70$.

Společnost je v současné době re-franchising některé z jeho restaurací. Jakmile restaurace se prodává franšízy McDonald ' s nemůže vzít v prodeji restauraci. To mělo za následek 10% y-o-y pokles v září čtvrtletí tržby. Nicméně, to je ve skutečnosti dobré pro společnost jako re-franchising snižuje odpovědnost společnosti. Dále, restaurací provozovaných jednotlivými operátory provozovat efektivněji a generovat vyšší prodejní marže.

Čistý zisk za poslední čtvrtletí byl $1,883 miliard, nebo $2.32 na akcii, ve srovnání s $1,275 miliardy, nebo 1,50 dolarů na akcii ve třetím čtvrtletí roku 2016. Kromě dopadu 850 milionů dolarů zisku z prodeje Hongkongu a Číně podniky vlastníků franšízových, a re-franchisingové poplatky, třetí čtvrtletí upravený zisk 1,76 dolarů na akcii minul odhady analytiků ve výši $1.77 na akcii.

Stejný-prodeje obchodu, nejsledovanější údaje, se zvýšil o 4,1% v USA a překonala očekávání analytiků očekávání růst o 3,6%. McDonald připsat fontány pít ($1), McCafe nápoje ($2) a McPick2 (2 za $5) hodnota akce pro působivé stejný-store prodejní růst. Další restaurace řetězce zdůraznila, že úspěch Podpis Vytvořený premium sendvičové platformě.

Předtím, než byly výsledky zveřejněny, data tracker M Vědy varoval, že McDonald ' s tržby by byly postiženy hurikány Harvey a Irma. Nicméně, počasí bylo prokázáno, že se mýlí tím, robustní výsledky.

Společnost se snaží neustále inovovat s cílem získat další zákazníky do svých restaurací. Některé nedávné změny patří zavedení objednávání kiosky. McDonald ' s je také rozšíření jeho dodání zařízení rychlým tempem. Z 14.000 restaurací ve vlastnictví McDonald ' s, dodávky zařízení je nyní k dispozici na 3.700 restaurací v USA a předpokládá se zvýšení na 5 000 do konce roku 2017. Společnost je v procesu přidávání více kiosky své restaurace, a zároveň poskytuje mobilní objednávky a platby zařízení. Tak silná stejný nárůst prodeje obchodu a propagační akce, které nabízí, aby přilákat více zákazníků očekává, že akciový býčí v krátkodobém horizontu.

Akcie McDonald ' s se pohybuje podél vzestupného kanálu, jak je znázorněno na historický cenový graf níže. Money flow index je rostoucí, zatímco hybnost se pohybuje nad čtení 100. Proto jsme se předpokládat, že vzestupný trend na akciovém McDonalds.

Chceme investovat do hovoru možnost zhodnotit pravděpodobné, vzestupný trend na akciovém McDonald. Budeme pokračovat a investovat, pokud je obchodování akcií u $166 na trhu a možnost je platná do 7. listopadu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: