Dolar Zůstává Slabý Na Pokles Maloobchodních Tržeb

 
Od začátku tohoto roku, pár NZDUSD zůstává rozsah vázán mezi 0.7210 a 0.7450. Dolar je především slabá vzhledem k rozšiřování deficitu. V případě Kiwi dolar, slabost je v důsledku ztráty výhod, od úrokové diferenciály. Tří-leté úrokové sazby v USA na 2.50% je nad Nový Zéland je tříleté úrokové sazby 2,17%. Proto, i přes oživení na ceny mléka a mléčných výrobků v lednu a únoru, kiwi dolar byl schopen získat půdu proti dolar. Nyní, nedávné ekonomické údaje naznačují možnost krátkodobé rally v páru NZDUSD, což je obchodování na o 0.7320.

Pro třetí měsíc v řadě, maloobchodní tržby poklesly o 0,1% m-o-m v únoru, amerického Sčítání lidu Bureau hlášeny. Minulý měsíc, maloobchodní tržby poklesly o 0,1% stejně. Analytici očekávali maloobchodní tržby růst o 0,3%. Pokles byl veden o 0,9% pokles prodeje automobilů. Únorové údaje se projeví nižší poptávkou na prodejci elektroniky, zdraví a osobní péče, obchody, potraviny a nápoje prodejci, a nábytek a bytové domy. Kromě automobilů a benzínu, jádrové maloobchodní tržby rostly o 0,2% oproti očekávání analytiků o 0,4% růst.

Začátkem tohoto týdne, AMERICKÉ Ministerstvo Financí oznámilo, že americká vláda rozpočtový deficit se zvýšil o 12% na y-o-y základ $215 miliard v únoru, v důsledku nižších příjmů a vyšší výdaje. Za prvních pět měsíců tohoto fiskálního roku, deficit je $391 miliard, což představuje nárůst o 40 miliard dolarů ze schodku zaznamenal ve stejném období loňského roku. Analytici poukazují na to, že to je přímý dopad Trump je snížení daní a varovat deficit by mohl dále stoupat v Březnu. Za fiskální rok končící 30. září, Trump správy se předpokládá deficit ve výši 833 miliard. Nicméně, analytici se domnívají, že NÁS může skončit s mnohem vyšší deficit.

Statistiky Nový Zéland, dnes oznámila, že ekonomika rostla o 0,6% ve čtvrtém čtvrtletí, chybějící analytiků očekávání 0,8% růstu. Nicméně, to bylo v souladu s předchozím čtvrtletí růst. Na roční bázi, ekonomika rostla o 2,9%, po 1% na meziroční bázi. Horké počasí mělo negativní dopad na zemědělství, které klesly o 2%. Na údaje o HDP nebude mít negativní dopad na Kiwi dolar jako roční růst HDP se očekává, že bude kolem 3%.

Nicméně, výzkumná zpráva IDC Asia/Pacific ve spolupráci s Microsoft naznačuje, že digitální transformace přidá N$ 9.60 $ ($7 miliard eur) na Nový Zéland je HDP. V procentech, digitální transformace přinese dodatečný růst z 0,7% na HDP Nového Zélandu. Zpráva předpovídá, že Nový Zéland bude vyplývat 55% svého HDP z digitálních produktů a služeb, vytvořených pomocí digitálních technologií, jako jsou mobilita, cloud, Internet Věcí (IoT) a umělé inteligence (AI). To znamená, že spoléhání se na dobytek a chov ovcí a produkce mléka se bude snižovat. Kiwi dolar se očekává, že zůstane silná na základě této zprávy. Proto, pokles maloobchodních tržeb a prohlubující se rozpočtový schodek se očekává, že držet dolar slabý proti Kiwi dolar, který zůstává silný na mírný růst HDP a klesající závislost na chov dojnic.

Cena graf ukazuje silnou podporu pro pár NZDUSD v 0.7210. Kromě toho, MACD histogram je čtení se obrátil pozitivní. Proto, růstový trend se očekává, že v měnovém páru.

Těžit z trendu, můžeme jít dlouho v páru NZDUSD blízkosti 0.7300. Minimalizovat spekulativní riziko, bychom umístit stop loss níže 0.7210. Rozkaz k účetní zisk bude také být umístěn v blízkosti 0.7500.

Navíc, můžeme také nákup call opce generovat další zisk z analýzy. V případě, že se rozhodneme koupit možnost, datum okolo 23. Března by měl být vybrán pro uplynutí doby platnosti smlouvy. Navíc, v době nákupu možnost, preferujeme pár NZDUSD obchodu na o 0.7310.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: