Libra Posiluje O Pověsti o Theresa May Rezignaci

 

Britská libra se stěhoval do boku proti dolar na pátek, a to navzdory oznámení o silné UK údaje o HDP v prvních Londýně zasedání a více pozitivní ekonomická data. To byl druhý po sobě jdoucí zasedání, ve kterém měnového páru GBP/USD držel obchodování v těsném rozmezí. GBP/USD měnový pár obchoduje v úzkém rozsahu závazné minimum 1.2990 a vysoké 1.3048.

Pár GBP/USD otevřel pátečním zasedání s býčí sentiment, protože investoři přivítali pravděpodobnost vypuzení Theresa May. Požaduje pro Předsedu Vlády na vytvoření časové osy odeslání zvýšena v rámci Konzervativní Strany jako možné alternativy se objeví. Dvojice se zvýšil ze svých denních minim poté, co Úřad pro Národní Statistiky zveřejněné optimistické UK 1. Čtvrtletí údaje o HDP. HDP vzrostl o 0,5% v prvním čtvrtletí, což odráží roční údaj o 1,8%. Obě postavy se setkal očekáváním ekonomů. Březen je pozitivní UK výrobní a průmyslové výrobní čísla také vedlo k páru je v uptrend. Robustní BRITÁNII obchodní bilance údaje za Březen byl také významný důvod pro tlumené rally.

Mezitím, dolar se stal slabý jako dovozní cla na Čínské zboží se stala efektivní. S údaje o inflaci setkání analytiků, očekávání investorů se soustředil více na nezdar v americko-čínského obchodního jednání, které by mohlo trvat po celé léto a jiskra trhu výprodej. USA zvýšila dovozní cla na 200 miliard dolarů za Čínské produkty z 10% na 25% po obchodních delegátů, obvinil Peking z couvat na několik sekcí, pracovních obchodu struktury. Vyšší povinnosti se nevztahují na Čínské zboží, které opustily přístavy, než v pátek. O oceánu, tranzit zboží přes Pacifik trvá asi tři týdny, což odborníci si myslí, že je dostatečná, než musí dovozci nést dodatečné clo na zboží. Vzhledem k tomu, že Prezident Donald Trump se domnívá, že "není kam spěchat" , aby dokončit obchodní dohody, a to poukazem na to, že tarify vytvořili neuvěřitelné zisky pro NÁS.

Trump tweeted takto: "NÁS prodává pouze v Číně přibližně 100 Miliard Dolarů zboží a výrobky, velká nerovnováha. S více než 100 Miliard Dolarů v Tarifech, které si bereme, budeme kupovat zemědělské produkty z naší Velké Zemědělci, ve větších množstvích než v Číně kdy udělal, a loď je do chudých a hladovějících zemí ve formě humanitární pomoci."

Také, Trump vyzývá výrobce, aby přesunout své výrobní a související činnosti do USA, aby se zabránilo tarify. Ale Čína varovala, že je "zcela připraven na to, že se stupňoval obchodu konfliktu," dodal, to je vše nastaveno, aby bojovat s nápravné kroky. Jak nyní, tam je žádný konkrétní info, pokud jde o odvetné kroky, ale to jistě destabilizuje dohody mezi USA a Čínské obchodní hodnostářů, které začalo další kolo jednání minulý pátek. Zejména NÁM zaslali $50 mld deficit obchodní bilance v Březnu, což představuje nárůst od února je $49.3 bn.

Na přední ekonomické údaje, Bureau of Labor Statistics (BLS), vyplynulo, že míry inflace v dubnu přišel na 0,3%, zářez nižší než medián odhad 0,4%. Kromě těkavých zboží, jádrová inflace činila 0,1% v dubnu, který byl opět o stupínek nižší než 0,1% míra inflace očekávali ekonomové. Podobně minulý čtvrtek, jádro index cen výrobců (PPI) byl odhalen být o 0,1% v dubnu, těsně pod trhu je predikce o 0,2%.

Silné údaje o HDP a příznivý politický vývoj se očekává, že držet libru býčí, zatímco dolar se očekává, že zůstane volatilní v nejistotě ohledně obchodních jednání.

Technicky vzato, pár GBP/USD tváře odpor 1.3265 a dostane podporu v 1.2768. Navíc, indikátor hybnost zůstává plochý. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru zůstat rozsah-vázané v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: