Řecko je (trochu) Pevná...

 
Řecko je pevná. Alespoň to byl pocit po maratonu jednání v neděli. Lídři eurozóny pracoval až do časných ranních hodin ráno v pondělí a dohodli se na další záchranný balík pro zadlužené země.

Tentokrát, hodnoty bailout, že Řecko potřebuje, je o €80billion Eur, a dokonce i teď, tři dny po dohodě, kapitálové kontroly je stále na místě.

Důvodem pro to vychází ze skutečnosti, že jakákoliv dohoda nebo dohoda musí být tlačil přes parlamenty v některých zemích Eurozóny, a to nějakou dobu trvá. Navíc, ECB (Evropská Centrální Banka) nezvýšila ELA (Emergency liquidity Assistance). Bez toho, že řecké banky jsou nuceny zůstat na dovolené o něco déle.

Bude zajímavé vidět, co Prezident ECB, mario Draghi, řekl ve čtvrtek, kdy banka má své rozhodnutí úrokových sazeb a tisková konference. Reportéři se bude snažit zjistit, co nejvíce informací, jak je to možné z něj týkající se jednání a výsledků ELA úrovně.

Vzhledem k řecké ságy, další novinky, byl to prostě "není důležité" dost na měnových trzích. Ve skutečnosti jsme měli některé docela špatné zprávy ze Spojených Států. Maloobchodní Prodeje byly vydány na velmi nízké úrovni, což ukazuje, že americký spotřebitel byl opatrnější s výdaji v červnu.

Problém je, že bez výdajů spotřebitelů zvyšuje, není tam žádný způsob, Federální Rezervní systém se chystá zvýšení sazby. I v případě, že výlet za nízké strávit podmínky, bude omezené a dočasné. V tomto okamžiku, všichni obchodníci potřebují, je špatná zpráva pracovní místa a jakékoliv šance na zvýšení je pryč.

Měna obchodníci mohou být vděční za pokračující řecká příběh, jak to přinesla volatilitu na trhu, která je v létě obchodní podmínky. Rozsahy jsou stále menší a menší.

Poslední týdny trhu byla rallye na zprávy, že řecká dohoda bude podepsána a v pondělí, v době, kdy dohoda byla doručena, EURUSD prodal agresivně od 1.12 prostoru celou cestu, aby pod 1.10. Byla to klasická koupit informacím prodat fakt příběh na EURUSD. Já jsem očekával 1.10 oblasti působit jako solidní podporu, a přesunout zpět do kolem 1.14 by se mělo začít v tomto bodě.

Tento týden uvidíme Paní Yellen, Předsedkyně Federálního Rezervního systému Spojených Států, což pololetní výpověď, a to je to, co bude hýbat trhy pro zbytek týdne.

Stejně jako u ostatních měn, Bank of Canada je vzhledem k oznámit své měnové politiky a kupodivu ekonomiky jsou rozděleny na 50: 50 poměru, kdy jde o snížení sazeb, které mají být dodány. Nicméně, s Íránskou dohodu z cesty, teď, že je těžké uvěřit, že budeme vidět snížení sazeb.

Všichni ve všech, Řecko pevné, hledáme normální obchodní podmínky a faktory, které ovlivňují pohyby.

Nejnovější články: