Kanadský Dolar Stoupá na Naději, že Produkce OPEC Snížit

 
Množství důvodů i nadále, aby Kanadský dolar pod tlakem. První a nejdůležitější důvod je hospodářský pokles ve druhém čtvrtletí. Následuje řez v roce 2016 růst HDP outlook. Seznam nikdy nebude kompletní bez zmínky o sub-$50 za barel ropy, cena. Kanada pochází hlavní podíl jeho vývoz tržby z vývozu ropy. Takže, slabá cena ropy nadále ublížit Kanadské ekonomiky. Nicméně, jak je vysvětleno níže, se zdá, že příliv začala zvrátit ve prospěch Kanadského dolaru.

OPEC setkání je naplánován na středu. Hlavním cílem setkání je dokončit surové produkce ropy střih, který podpoří tlumené ceny ropy. Nicméně, to bude snazší úkol. Írán je určen ke zvýšení produkce na 4,2 milionu barelů denně ze současných 4 milionů barelů. Země chce získat podíl ztratila kvůli sankcím Západu. Podobně, Irák je také zájem o zvýšení jejich produkce, jako je třeba vyčlenit značné peníze pro boj s povstalci.

Stále, a to i přes výše zmíněné obtíže, jsme přesvědčeni, že členové OPEC by podepsat výroba řezané dohody. Hlavním důvodem je to, že očekávaný růst v surové cena by více než kompenzovat ztráty příjmů, které vzniká v důsledku poklesu v objemech. Odhaduje se, že $1 nárůst hrubé cena by generovat další $1 miliarda v ročních příjmů pro Irák. Za druhé, pokud členové OPEC se nepodařilo dosáhnout dohody, cena se očekává, že pád na 35 dolarů za barel. To by dále zhoršit problémy, kterým čelí surové výrobců. Proto, s ohledem na riziko, které vyplývá z chůze daleko od dohody, členové OPEC by jistě uzavřít dohodu. V souladu s těmito argumenty, RBC analytik Elsa Lignos také věří, že snížení produkce dohody by se určitě podepsali tento týden. V tomto ohledu, Kathy Lien z BK Asset Management představila zajímavý pohled. Ona se domnívá, že trh nebude čekat na provedení řezu a dohoda by být více než dost pro surové cenu zlomit nad 50 dolarů za barel značka, jako krátký prodávající bude nucen metrů od jejich pozice.

Na druhou stranu, tam není ani zrnko pochyb o tom, že na trhu se cena v zvýšení sazeb Fedu. Navíc, nedávný americký dolar rally byl tažen především očekávání zvýšené výdaje na projekty infrastruktury Trump, spíše než na základy. Tedy, na základě výše uvedených skutečností, jsme předvídat USDCAD podstoupit korekci v bezprostřední budoucnosti.

Cena graf jasně ukazuje vytvoření medvědí swan vzor harmonické. Technicky vzato, pár USDCAD také čelí odporu na 1.3530. Tedy, můžeme očekávat, že Dolar ztratí sílu vůči Kanadskému dolaru v krátkodobém horizontu.

Získat z predikce, Forex obchodník může jít zkrat v páru USDCAD blízkosti 1.3450 úrovně. Ke zmírnění rizika, příkaz stop loss může být umístěn nad 1.3560. Zisk pro krátké pozici, může být přijata blízkosti 1.3250.

Binární obchodník může investovat do níže (nebo nízké/put) opce na současné úrovni 1.3450. Obchodník by měl zvolte datum vypršení platnosti v příštím týdnu. Tím se zvýší pravděpodobnost úspěchu v obchodu.

Nejnovější články: