Libra se Vrhá Na 6-leté Nízký Růst HDP

 

Včera Britská libra začala tvořit nová denní minima na počátku Evropské seance po propuštění špatné UK výroby a údaje o HDP. Sterling také došlo ke zvýšení prodejní tlak způsobený nejistota Brexit problém. Jen 45 dní zbývá do BRITÁNIE opustit Evropskou Unii. Od vysoce 1.2960, pár GBP/USD klesl na minimum 1.2857 a pokračuje k obchodu blízko této úrovně.

 

Slabé ekonomické údaje, Brexit nejistoty pasti libra

Oficiální údaje ukazují, že britská ekonomika zpomalila na nejnižší tempo růstu za šest let uprostřed rostoucí nejistoty o Británii je na spadnutí odchod z Evropské Unie.

Údajů zveřejněných britského Úřadu pro Národní Statistiky (ONS) prozradil, že Britská ekonomika rozšířila o 1,4% v roce 2018, ve srovnání s 1,8% v předchozím roce, zvýraznění ztrátě hybnosti v řadě průmyslových odvětví, včetně stavebnictví a automobilový průmysl.

Obrázek představuje nejnižší meziroční tempo růstu v BRITÁNII v roce 2012, který také viděl 1,4% růst. To byl nejhorší výkon od roku 2009, kdy ekonomika se snížil o 4,2% na základě globální hospodářský pokles, který jel většinu světového bankovního systému.

Statistiky agentura také uvedla, že ekonomika země rozšířena o 0,2% ve čtvrtém čtvrtletí, a minul očekáváním ekonomů o 0,1%. V předchozím čtvrtletí britský HDP vzrostl o 0,6%.

Phillip Hammond, britský ministr Financí, řekl ONS údaje uvedené v "solidní výkon" uprostřed celosvětové ekonomické zpomalení, ale připustil, že britská ekonomika byla "ve stínu nejistoty" tvoří probíhající Brexit problém.

V rozhovoru pro Sky News, Hammond řekl: "Čím dřív to vyřešíme, tím lépe, tím rychleji se můžeme vrátit k více robustní růst v budoucnosti."

Nejnovější výrobní údajů zveřejněných ve stejnou dobu ONS také nesplnily očekávání nahrávání 0,7% pokles oproti ekonomů očekávání o 0,2% expanzi. Kombinované makrodat vyvolala libra sell-off, které vedl kabel k propadu pod klíčovou 1.2900 úroveň podpory.

Tržní sentiment vůči pár GBP/USD zůstal relativně opatrný, protože tam nebyla žádná konkrétní zpráva týkající Brexit. V USA sezení, pár odmítl dále směrem dolů s Indexem amerických Dolarech nahrávání vysoce 97.08. Slabé ekonomické údaje a nedostatek pozitivní zprávy týkající se Brexit se očekává, že držet pár GBP/USD v sestupný trend.

Technicky vzato, pár GBP/USD klesá poté, co nedokázal zůstat nad úrovní 1.2960. Kromě toho, měnový pár se obchoduje pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Indikátor MACD má negativní čtení stejně. Jako výsledek, očekáváme, že GBP/USD pohyb dolů další. Další významnou podporu pro měnový pár existuje pouze na 1.2740.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: