Barclays Vzestupně Reviduje Starbux Odkazem Inovace

 

Akcie Starbucks Corporation (NASDAQ: SBUX) shromáždil včera po Jeffrey Bernstein, analytik Barclays modernizované akcie hodnocení "s nadváhou," z "equal weight", s odkazem na menu inovace a působivé služby zákazníkům. Analytik se domnívá, že společnost může sklízet velké zisky v letošním roce. Akcie Starbucks uzavřel na $90.53, a to až $1.65 nebo 1.86% z předchozího blízko. Zejména, v loňském roce, akciový ocenil o 36,5% a překonal své konkurenty.

Bernstein zdůraznila, Seattle, Washington-společnost se sídlem v nedávné snahy posílit zaměstnance-vztah klient navíc k rostoucí popularitě nápoj volby, jako je Nitro Cold Brew platformy. Analytik také zdůraznil rostoucí digitální prodeje a udržitelné vyhlídky na růst v Číně a USA. Je třeba poznamenat, že prodeje v Číně odskočil po třech čtvrtletích poklesu.

Ve své zprávě analytik přičíst nedávný zisk úsilí dát zpět do společnosti, k rekvalifikaci zaměstnanců, opravy Starbucks Rewards programu a zahájí nové nápoje jako Dýňový Krém Cold Brew.

Bernstein uznává, že Starbucks by mohl čelit problémy v Číně, jako je zpomalení hospodářského růstu, rostoucí konkurenci ze štěstí při Kávě (LK), a další geopolitické obavy. Nicméně, analytik tvrdí, že společnost se prezentuje jako 'místní značky v Číně pomocí země návrháři a dodavatelé pro nastavení up obchody. Společnost je také zavedení nového sortimentu výrobků. V poslední době, Starbucks spustila nový nápoj série, která se skládá z alternativy mléka vyrábí z rostliny.

V nedávné minulosti, všechny obchodní divize Starbucks zaznamenaly robustní výkon. Společnost i nadále zprávy působivé stejný-store prodejní růst v USA. Důležitější je, že růst je poháněn silným podnikání v Číně. Konkrétně ve fiskálním roce 2019, Starbucks oznámil, stejný-store prodejní růst o 5% v USA a 4% v Číně. V posledním čtvrtletí, stejný-store prodejní růst vzrostl o 6% v USA a 5% v Číně.

Vyšší transakcí a lístek velikosti jsou očekává, že povede Starbuck je stejný-store růst tržeb ve fiskálním roce 2020. Společnosti transakce a provoz se očekává, že zlepšení, protože rozšíření digitální nabídky, atraktivní sortiment, věrnostní program, a inovace. Kromě vyšší stejný-prodeje obchodu, jednotka růst bude pravděpodobně pomáhat Starbucks zlepšit jeho horní linie ve fiskálním roce 2020. Společnost předpokládá otevření 2000 nových obchodů ve fiskálním roce 2020. V USA, společnost má v úmyslu otevřít zhruba 600 prodejen. V Číně, Starbucks očekává mid-teen růstu.

Společnost očekává mírné zlepšení v jeho okraje ve fiskálním roce 2020, podporovaný příznivou cenu trendy. Navíc, vedení doufá, že snížení nákladů týkající se dodavatelského řetězce s cílem zvýšit marže. Příznivá cena zelené kávy je také očekává, že na podporu společnosti, marže a zisku na akcii.

Na základě výše uvedených argumentů, Barclays analytik Jeffrey Bernstein vzestupně revidován Starbucks akcie z "Equal-weight" na "s Nadváhou," při revizi cílová cena na $107.00, od $90.00.

Bernstein vysvětlil důvod, za jeho optimistický názor: "SBUX nabízí atraktivní spojení velkorozměrových globální fundamentální (tj. comp & jednotky) růst v maloobchodu a spotřebitelských výrobků. Temperování dlouhodobé vedení spolu s nedávným zásadní re-zrychlení, spolu s uznávaným přechodu k dospělosti (tj. náklady řízení a vrácení nadměrné hotovosti) opouští nás bullishly nakloněn."

Zejména, pár analytici zvýšili jejich cílovou cenu pro akcie. V úterý, Evercore ISI zvýšila cílovou cenu na $95, z 94 dolarů. Minulý měsíc, J. P. Morgan vzestupně revidován na akciovém z "neutral" na "overweight."

Revize se očekává, že držet akcie optimistický v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf indikuje, že se akcie obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Navíc indikátoru stochastic je v býčí oblasti. Proto očekáváme, že akcie dále ocenit v nadcházejících dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: