Jak Jsi Mohl Obchod, Klíč, Euro Páry Tento Týden?

Řecko bylo vrcholem minulý týden jednání o restrukturalizaci dluhu, jak moc jsem chtěl být přijat, jak moc není, atd, převzal titulky. V důsledku trhy reagovaly na jakékoliv zprávy týkající se těchto jednání.

Euroskupina se setkal na spuštění minulý týden, a pak znovu v pátek. Mezi tyto schůzky, finanční proudy byly dominuje obchod/žádný obchod titulky. To znamenalo pouze, konsolidace pro EUR příbuzných párů.

Pojďme se podívat na tyto na tyto páry ve větším detailu.

Začnu s EURUSD, nejlikvidnější ze všech. Je jasné smluvní trojúhelník, který se vyvíjí na denní graf. Řekl bych, že ani vlna trojúhelníku je dokončena. To dělá nějaký dip pod 1.1250 nákupní příležitost cílení 1.15 a měl stop loss pod poslední minima v 1.11 oblasti.

Na EURJPY je také konsolidaci, ale vzhledem k tomu, titulky, konsolidace plocha je trochu větší než normální. Více akciových trzích pohybovat vzhůru, tím více EURJPY bude nabídka, proto jsem favorizovat touží na páru s 138 oblast v zaměření.

Na EURGBP je trochu složitější. Ohromující UK údaje o zaměstnanosti vydané minulý týden ukázal, mzdy rostou pěkné tempo a míra nezaměstnanosti klesá dále, však to nemohl zastavit pár od zobrazuji 7 let minima.

Nicméně bych byl opatrný, jako na denním grafu pohybovat směrem dolů se tvoří možné falling wedge a všichni víme, že tento jeden je optimistický o dobu 2-4 trend linka je rozbité.

To není případ, takže možná budeme mít přibližně za týden nebo dva náročné jak směrem dolů a vzhůru, ale z těchto úrovní, já jen chci, aby na EURGBP kříž, pro pohyb zpět nad 0.76 úrovni.

To zbývá být viděn, když trhy potvrdí tyto analýzy.

Můžete obchodovat měnové páry, Binární Opce a Forex. Otevřete si obchodní účet u některého z našich schválených makléři dnes.

Nejnovější články: