Čína je Výrobní Činnost Beats Očekávání V září

 

Čínský jüan klesl proti dolar i přes uvolnění pozitivní výrobních dat podle IHS Markit. Rostoucí trend, nicméně, byl omezen v důsledku útlumu podnikatelské činnosti v Chicagu. Nepotvrzené zprávy o tom, že NÁS je studium možností se bránit jeho obyvatele od investování v Čínské společnosti je jedním z hlavních důvodů, za juanů slabost. USD/CNY dvojice vzrostl z nízkých 7.1197 na vysoké 7.1498 v posledních 24 hodinách.

Navzdory americko-Čínské obchodní problém, v září, v Číně zpracovatelský průmysl rostl nejrychlejším tempem od roku 2018. Podle IHS Markit, Caixin tovární Index Nákupních Manažerů vzrostl na 51,4 v září, od 50.4 v srpnu. Jakékoli čtení nad 50 znamená expanzi. Hlášený údaj byl nejvyšší od února roku 2018.

Kromě toho, Národní statistický Úřad zveřejněny kontrakce v průmyslovém sektoru v září. Ale, výrobní PMI pohyboval pár zářezů na 49,8, z 49.5 v srpnu.

Nové objednávky vzrostly na nejrychlejší tempo od Března roku 2018. Nicméně, nové exportní objednávky poklesly v září mírně. Společnosti se domníval, že probíhající Čínsko-AMERICKÉ obchodní problém i nadále vliv na zahraniční obchod. Pro druhý po sobě jdoucí měsíc, úroveň zaměstnanosti zůstala beze změny v září.

Vynikající obchodní zvýšil v polovině stagnujících mezd a nárůst objednávek. Zvýšení objemu čerstvého práce doporučuje, aby společnosti ke zvýšení produkce v září. Tempo růstu bylo nejrychlejší od srpna 2018.

Vstup zvýšil nákup pro třetí po sobě jdoucí měsíc, a zásob nakoupených položek se zvýšil v malém způsobem. Vstupní náklady vzrostly na konci Q3 2019, přičemž výstupní náklady zůstaly většinou beze změny od předchozí měsíc.

Nicméně, zboží, výrobci i nadále zůstávají méně optimistický o budoucnosti výstup jako obavy přetrvávají ohledně dopadů US-Čína obchodní spor.

Zhong Zhengsheng, ředitel makroekonomických analýz CEBM Group, upozornila na robustní domácí poptávku. Zhong řekl, "Růst ve zpracovatelském průmyslu poptávky byl tažen především domácí trh, jako je Čína-USA obchodní konflikty stále zdrženlivý zahraniční poptávky."

V USA, zveřejněné zprávy MNI ukazatelů se ukázalo, že Chicago-oblast podnikatelské činnosti smluvně nečekaně v září. MNI Ukazatele uvedla, že její podnikání Chicago barometr propadla na 47,1 v září po skákací 50.4 v srpnu. Čtení pod 50 signalizuje kontrakci v Chicagu-oblast podnikatelské činnosti.

Index signalizoval kontrakce pro třetí po sobě jdoucí čas za čtyři měsíce, zatímco ekonomové očekávali mírný pokles k 50.20. Index produkce rovněž propadla o 7.60 bodů 40.40 v září, nejnižší úroveň od Května 2009. Nové objednávky index klesl také o 7.60 bodů 48.50.

Slabé ekonomické údaje z obou zemí ukazují, že USD/CNY dvojice by zůstat rozsah-vázané v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, USD/CNY dvojice čelí silné rezistenci na 7.1437 úrovni. Navíc indikátoru stochastic klesá směrem k medvědí zóně. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru se pohybují dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: