Apple se Zavazuje, $3 miliardy za Podíl v Toshiba Čip Podnikání

 
Podle nejnovější zprávy, kultovní iPhone výrobce Apple Inc (NASDAQ: AAPL), plánuje investovat $3 miliarda v Bain Capital, což je vede snaha získat Toshiba paměťový čip podnikání. Japonské NAND paměťového čipu výrobce je klíčovým dodavatelem pro některé ze světově největší elektronické gadget výrobců. Investoři se očekává, že dát palec nahoru pro úspěšné jednat, jako by to, aby Apple méně závislé na konkurenční společnosti Samsung.

Minulý týden, Bain Capital vedl konsorcium vydal dopis o záměru (LOI) získat Toshiba čip podnikání na asi 19 miliard dolarů. Zprávy naznačují, že Cupertino, Kalifornie-založená společnost Apple se zavázala 3 miliardy dolarů získat podíl v dohodu. Bain Capital také se připojil ruce s disk-disk výrobce Seagate Technology a Dell Inc.

Westinghouse Electric Co., jaderné jednotky Toshiba, podala návrh na prohlášení konkurzu na začátku tohoto roku. S cílem přinést vlastní kapitál zpět do kladných hodnot do Března 2018, společnost se rozhodla prodat své ziskové čip výrobní podnik. Neschopnost přinést vlastní kapitál do kladných hodnot by mělo za následek silný vyřazení Toshiba z Tokijské Burze.

Zpět v červnu, Toshiba vybrané Bain-couval skupiny jako preferovaný zájemce, a snaží se uzavřít dohodu ve stejném měsíci. Bain Capital vedl konsorcium nabídl o ¥2,1 bilionu dolarů (19,1 miliardy) v té době. Nicméně, Toshiba partner Western Digital, který je také soupeří paměťový čip podnikání, proti dohodu a uchýlil se k lobování s Japonské vládní úředníci a banky. Později, Toshiba a Western Digital se rozhodl vyřešit otázku prostřednictvím rozhodčího řízení, které se očekává, že k dokončení do pěti nebo šesti měsíců.

Apple vstoupil do boje, protože strategický význam podniku. Apple potřebuje plynulý přísun NAND paměťové čipy pro své iphony a ipody. Největší akvizice Apple zatím je Beats Electronics, sluchátka společnosti, na 3 miliardy dolarů v roce 2014. Toshiba vstoupila do non-závazné dohody s Bain Capital, minulou středu, a očekává, že dohodu uzavřít do konce září. Protože dohoda by zajistila kontinuální paměťový čip nabídky tok Apple, investoři je pravděpodobné, že pozitivně reagovat na zprávy.

Populace překročila výše jeho 32-období trojité exponenciální klouzavý průměr. Cena graf také ukazuje podporu na 158. Konečně, Williamsovo Procentní Rozsah indikátoru se pohybuje ven z medvědí zóně. Můžeme tedy očekávat, že vzestup v akciové společnosti Apple.

Investice do opce by nám umožnilo těžit z pravděpodobného trendu. Budeme investovat pouze tehdy, pokud se akcie obchoduje na $158 v NASDAQ. Navíc budeme požadovat, aby smlouvu, která vyprší na nebo kolem 27. září.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: