Francie Zahrnuje Kapitoly o Bitcoin ve Vysoké Školní Osnovy

 

Kryptoměna trhu, po zbývající pod prodejní tlak přes týden, se obrátil mírně býčí s 19 top 20 altcoins v zelené. Bitcoin (BTC), v době psaní tohoto článku, se podařilo získat 2.7% obchodu na $9,444. Bitcoin je tržní kapitalizace se nadále drží kolem 170 miliard dolarů za posledních jeden týden. Ether (ETH) získala o 2,7% obchodu na $187. XRP je obchodování na $0.3006, což odráží nárůst o 3,1% v posledních 24 hodinách. Další významné altcoins, který získal v posledních 24 hodinách patří EOS (EOS-$3.45, 5.5%), Bitcoin Hotovosti ($292.08, 0.8%), Cosmos (ATOM-$3.74, 11.2%), Binance Mince (BNB-$20.81, 2.0%), Litecoin (LTC-$62.55, 7.3%), Cardano (ADA-$0.0439, 5.0%), Monero (XMR-$63.20, 0.6%), Huobi (HT-$3.91, 0.4%), Dash (DASH-$72.42, 1.6%), Tezos (XTZ-$0.8791, o 0,7%), Drátěný (LINK-$2.66, 0.6%), Ethereum Classic (ETC-$4.97, 1.7%), LEO (LEO- $1.0, 0.6%), IOTA (IOTA-$0.2741, O 1,9%), (TRX-$0.01991, 2,2%) a Stellar (XLM-$0.0797, 14.7%). Jen hlavní altcoin, který ztratil půdu v posledních 24 hodinách je OKB (OKB-$3.21, -0.6%).

Vládní iniciativy na úrovni

T-Systems nabízí německý Blockchain Ekosystém podnikové klientele

Dceřiná společnost Deutsche Telekom, T-Systems, má v úmyslu poskytnout německé Blockchain Ekosystému (GBE) pro své podnikové zákazníky o další rok. Blockchain-as-a-Service tržiště, které nabízí T-Systems, umožní klientům mapovat různé aplikace použití blockchain.

První organizací, aby se připojily k podniku je Malta Podniku, vládní agentury. Organizace se stará o zahraniční investice a hospodářský rozvoj na ostrově Malta. Cílem partnerství je zpět domácí blockchain firem tím, že nabízí state-of-the-art platforma pro vývojáře. Zejména, Malta vede jiných zemí v blockchain sektoru a je první Evropskou zemí, vytvořit regulační rámec pro DLT řešení.

Navíc podniky, které jsou závislé na T-Systems služby bude udělena certifikace od Malta je Digitální Inovace Úřad, základní organizace pověřena prosazování vládní politiky, které projekt Malta jako prvotřídní místo pro technologické inovace.

Iniciativy soukromého sektoru

Bankenverband papír vitríny význam programovatelný digitální euro

Nejnovější výzkum papíru předložený Bankenverband – Asociace německých Bank – zdůrazňuje nezbytnost "programovatelné digitální euro." Navíc, Bankenverband, který se skládá z 11 asociací a více než 200 komerčních bank, zdůraznila význam digitální měny ve věku platební nástroje digitalizace.

Dokument poukázal na to, jak cryptocurrencies jako Libra obdrželi mnoho pozornosti, pokud jde o způsob, jak by to mohlo změnit finanční sektor v budoucnosti. Nicméně, Libra pokračuje vyvolat problémy v USA a Evropě. To povzbudil Bankenverband prozkoumat možné digitální euro, který by fungoval na společný Evropský platební platformu. Výzkum papír také požádal o dani z příjmu oddělení, aby objasnila, zda programovatelný virtuální token je měna nebo komodita.

Minimalizovat související rizika, a vytvořit bezpečný a spolehlivý ekosystém, výzkum papír naznačil provádění apt regulační kritéria. V dokumentu je uvedeno: "vytvářet důvěru veřejnosti v programovatelné digitální peníze, dodržování nejvyšších regulačních norem je zásadní. Aby byla zajištěna právní jistota, právní klasifikace programovatelných digitálních peněz je nutné stejně. Všichni inovátoři musí respektovat jednotný rámec dohledu a regulace. Vydání a vazbě programovatelných digitálních peněz by také mělo být možné v rámci stávajících plnou bankovní licenci pravidla."

CasperLabs zahajuje "Dálnice" – Doklad o Sázce protokolu

CasperLabs, který se podílí na rozvoji Ethereum blockchain, se válí 'dálnici' po spuštění ' PoS (Proof of Stake) protokol, který je správný-o-construction. Protokol je prokazatelně bezpečné, nahoru a běh. Firma má uvedeno, že jednotnost v provozu uvádí, že smlouva je bezpečný k použití. Současně, zaručující rozhodnutí potvrzuje, že protokol je nahoru a běží. Dálnice má obě vlastnosti, a proto je prokazatelné a běží. Výzkum byl podpořen dokument, který také uvedeny některé další komponenty z Dálnice.' Casper prokázal bezchybný Ethereum PoS nasazení přes Dálnici. Zejména, je open-source platforma, poskytuje lepší funkčnost pro programátory. Jak je flexibilní, další vylepšení a zařazení další funkce jsou možné. Původní verze protokolu byla zahájena v Květnu 2018 a se ukázalo být úspěšné.

Různé

Francie zahrnuje crypto do svých školních osnov

Francie je včetně samostatné kapitoly o Bitcoin (BTC) a cryptocurrencies v jeho vysoké školní osnovy. Zpět v červnu, změnu školních osnov byl vyroben francouzské Ministerstvo Národního Školství, což má za následek začlenění kapitoly o numero uno kryptoměna. Studenti se budou učit úvodní kurz Bitcoin, vysvětlí její dopad na Francii a globální ekonomiky.

Ministerstvo také plánuje předání tři vzdělávací videa pro učitele, příprava na dotazy jako "Je Bitcoin měna budoucnosti?", "Může Bitcoin nahradí Euro?" a "máte důvěru ve svou měnu?"

Ministerstvo také uvedlo, že studenti budou mít za úkol srovnání Bitcoin s fiat měnami, nakonec jim poskytnou základní znalosti o Bitcoin, cryptos, a jejich účel v konvenčním finančním světě.

Je pouze úvodní kurz Bitcoin, je zřejmé, že studenti nebudou stát plnohodnotným crypto profesionály po dokončení kurzu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: