Dow Jones Klesá O 200 Bodů, Alcoa Svítí

 

Akcie kótovány na trhu v USA prudce klesly ve čtvrtek úrokové sazby dosáhla dlouholetého maxima, otupení sentiment investorů. Dow Jones Industrial Average propadla 200.91 bodů 26,627.48 jako akcie plošně zaostává. S&P 500 klesl o 0,8% na 2,901.61, záznam jeho nejhorší den od 25. června. Pokles byl veden komunikace a tech odvětví, které klesly o více než 1,5%. Nasdaq Composite uklouzl o 1,8%, záznam největší denní pokles od 25. června do 7,879.51 jako tech gigantů, jako jsou Facebook, Netflix a Abeceda se snížil o více než 2%. I přes celkový medvědí sentiment, akcie Alcoa Corp. (NYSE: AA) +0.51% uzavřel na $43.11, jako hliníkové futures získal prudce po Norsku-založeno Norsk Hydro ASA (OTC: NHYDY), oznámila, že uzavře své rafinérie v Brazílii. Zásoby Norsk Hydro ASA propadla -3.97%, aby uzavřel na $5.085 následující zprávy. Norsk ukázal, že jeho Alunorte rafinérie oxidu hlinitého v Para, Brazílie fungoval na 50% kapacity od Března, a to především v důsledku embarga zřízenými orgány.

 

Norsk Hydro bolest je Alcoa zisk

Norsk Hydro potvrdil, že výroba byla zastavena v jeho Alunorte rafinérie oxidu hlinitého v Brazílii. Největší rafinérie oxidu hlinitého, blokování mega rafinérií, které existují v Číně, byl v provozu pouze polovinu své kapacity, od začátku tohoto roku, protože rvačka mezi Norsk Hydro a Brazilské úřady.

Pokud jde o rozhodnutí vypnout oxidu hlinitého rafinérie dočasně, Norsk Hydro řekl: "rozhodnutí bylo přijato jako zbytky bauxitu vklad oblasti 1 (DRS1) je blízko dosažení své kapacity, vzhledem k embargu na state-of-the-art stiskněte tlačítko filtr a nově vyvinutý zbytky bauxitu vklad oblasti (DRS2)."

V první polovině roku 2018, omezení Alunorte spolu se sankcí na Rusal posílen oxidu hlinitého ceny na nová maxima. V důsledku narušení dodávek, oxidu hlinitého na hliníkové poměr také vzrostl na rekordní maxima.

Nicméně, minulý měsíc, ceny oxidu hlinitého, máčené v očekávání výrobu rozjet. Zdrojů z oblasti průmyslu uvedl, že Alunorte mohl přidat přibližně 260,000 tun měsíční dodávky oxidu hlinitého. Nyní, výrobu zastavit se na Alunorte zvýšila šance na další rally v hlinitého ceny. Norsk Hydro byla také uvedl, že zastavení výroby by mohlo mít za následek 4,700 ztráty pracovních míst. To je hlavní překážka pro norské kovů výrobce, který měl uzavřené dvě nabídky v průběhu září se Brazilské úřady ve snaze začít fungovat na plný výkon.

Norsk Hydro ztráta je zisk pro společnost Alcoa Corp když, který je integrovaný hliníkový společnost se podílí na celém životním cyklu z hliníku, od těžby bauxitu na výrobu hotových hliníkových výrobků. Společnost nabízí hotové hliníkové výrobky pro širokou škálu průmyslových koncových trzích. Rally v ceně oxidu hlinitého (XME) se očekává, že prospěch společnosti Alcoa nesmírně.

Pittsburgh, Philadelphia-sídlem společnosti Alcoa zaměstnává 14,600 lidí. Společnost má čepici na trhu ve výši $8.039 miliard. Minulý týden, Zacks Investment Research modernizované akcie z "hold" rating na "silné-buy" rating, s cílovou cenou $48.00 na skladě, a můžeme tudíž očekávat, že akcie se pohybovat nahoru v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový má silnou podporu na 40 úrovní, a stochastický oscilátor začala stoupá. Proto můžeme očekávat, že rally začít brzy.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: