Alibaba Spustí Rozšířené Služby Cloud Computingu

 

Čínské e-commerce obří Alibaba Group Holding Limited (NYSE: BABA), oznámila řadu plánů expanze včera. Konkrétně, tento plán se zaměřuje na sektor reklamy a cloudových služeb infrastruktury. S ohledem na dlouhodobé vyhlídky na růst, očekáváme, že akcie Alibaba, který uzavřel na $184.75 ve středu, pohybovat se v blízké budoucnosti.

Hangzhou, Čína-založené Alibaba představila EMEA Ekosystém Partner Program aktualizovat svůj sortiment nabízet v regionu EMEA. Aktualizace umožní Alibaba poskytnout řadu pokročilých cloudových služeb poháněn state-of-the-art technologii. Nabídka se očekává, že k posílení vztahu mezi Alibaba Cloud zákazníky a místních partnerů v příslušných regionech. Společnost bude také schopen dodat efektivitu podnikání pro své klienty tím, že podporuje je v přijetí digitální transformace. Nejnovější řada produktů je také očekává, že zlepšení zkušenosti zákazníků na Alibaba cloud platformy. To na druhé straně se očekává, že přiláká více zákazníků na cloud platformu a zvýšit horní linie společnosti.

Program již přilákal velké podniky, jako jsou Intel, Hashicorp, Accenture, Ecritel, Micropole, Altran a Linkbynet. Alibaba nedávno oznámila partnerství s Francií, založené na dopravu společnost, s názvem Bolloré Group. V rámci dohody o partnerství, Alibaba cloud computing ruku Cainiao Inteligentní Logistické Sítě, a Modrý Roztok – logistika obchodní Bolloré – budou společně pracovat na více projektech po celé Evropě a Asii.

V dalších zprávách, Alibaba zahájila umělé inteligence (AI), nástroj, který můžete připravit 20 000 řádky reklama materiálu za sekundu. Produkt byl představen společnosti digital marketing jednotka Alimama. AI tool používá kombinace hluboké modely učení a zpracování přirozeného jazyka mechanismy připravit obsah. Nástroj prošel Turingův test, který ověřuje počítač je schopnost napodobovat lidské chování. Nicméně, Alibaba uvedl, že program nemůže nahradit člověka.

Místo toho, utrácet hodně na vývoji reklamních materiálů, společnosti budou moci spojit své produkty s e-commerce weby, jako je Tmall, Mei.com, Taobao, 1688.com a pomocí inteligentní kopírování, čímž se automaticky připravit reklamy. Reklamy se očekává, že stát se největší příjmy činná pro Alibaba. Nedávné odhady naznačují, že společnost je nastavena garner 40% z celkového mobilní reklamní příjmy více než $20 miliard eur v Číně. Společnost, již vede databázi nákupní zvyklosti více než 600 milionů aktivních uživatelů měsíčně. Proto inzerenti budou rádi používat službu. Proto, zahájení posílené cloudových služeb a AI-založené reklamní nástroj, se očekává, že akciový býčí.

Technicky vzato, akciový Alibaba je obchodování v blízkosti jeho hlavní podporu na 184. Indikátor RSI se nachází v blízkosti přeprodané oblasti. Proto očekáváme býčí zvrat v ceně akcie.

Místo nákupu akcií, chceme investovat do call opce, která je platná pro období jednoho týdne. Aby bylo možné pokračovat dále s naší obchodní plán, preferujeme akcie Alibaba obchodu na 185 dolarů.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: