Kanadský Dolar Na Bydlení Začíná Odskočit, Olej Rally

 

Kanadský dolar získal půdu proti dolar včera po propuštění bydlení začíná údaje, které naznačují oživení v Březnu po slabém výkonu v předchozím měsíci. Loonie také dostal podporu od pěti-měsíční maximum, cena ropy. Od vysoce 1.3380, páru USD/CAD klesl na 1.3310 v posledních 24 hodinách.

 

Data bydlení a ropy rally pohání Kanadský dolar

Kanada bydlení začíná vrátil minulý měsíc od stagnující výkonnost v únoru, což odráží projevu ducha země zbědovanější trhu s nemovitostmi.

Stavitelé začal funguje na 192,527 (anualizováno) domy v Březnu, podle Kanada Hypotéka a Bydlení Corp., Která představuje zvýšení z 166,290 o měsíc dříve, když extrémní chladné počasí brání výstavbě. V průměru, ekonomové dotazovaní agenturou Thomson Reuters Eikon očekávaný bydlení začíná 196,500.

Počet měst s více jednotkami projektů, včetně byty, byty, řadové domy, se zvýšil o 18,6% na 135,894 jednotek v Březnu. Podobně, jeden dvojdomku městský začíná vzrostly o 12,1% na 42,139 jednotek, zatímco venkovské začne byly ovšem 14,494 jednotek (sezónně očištěné anualizované bázi).

Zejména na sezónně očištěné bázi, šesti-měsíční klouzavý průměr začíná bydlení byl 202,279 v Březnu, mírně se od 202,039 v únoru. Nicméně, hodnota Kanadská stavební povolení poklesly o 5,7% m-o-m v únoru, chybí analytici očekávání 2% nárůst. V sedmi Kanadských provinciích, stavebních povolení klesl, s Ontario záznam maximální pokles. V lednu, stavebních povolení se snížil o 6%.

V komentáři na Kanadský trh s bydlením, Sal Guatieri, senior ekonom BMO Capital Markets, řekl: "není pochyb o tom, že Kanadský trh s bydlením se zpomalil v minulosti rok, ale poslední údaje o stavbě naznačuje, že klesající trend se stabilizuje. Stále vidíme začíná vznášející se kolem, nebo dokonce jen výše 200,000 v letošním roce, značení malý krok zpět od loňského roku, zatímco zbývající historicky vysoké."

Kromě toho, Guatieri řekl: "Kanada je trh s bydlením je ale ještě daleko. Nejnovější údaje o stavbě naznačuje, že klesající trend se stabilizuje."

Zatímco bydlení začíná údajů obrátil sentiment mírně vzestupnou vůči Kanadský dolar, ropa rally za předpokladu, že impuls pro uptrend.

Ceny ropy zaznamenal jejich maximální úroveň od listopadu 2018 v důsledku zvýšené výpadky produkce OPEC, NÁS embarga proti Íránu a Venezuele, boje v Libyi a solidní data z USA pracovních míst. Mezinárodní benchmark Brent futures rose $0.69, nebo 1%, na $71.03 za barel. Podobně, US West Texas Intermediate ropy vzrostly na $1.01, nebo 1,6%.

Zejména, tlačit nahoru ceny, OPEC (Organizace Zemí Vyvážejících Ropu) a společníci jako je Rusko mají snížit produkci zhruba o 1,2 milionu barelů za den (bpd) od začátku letošního roku.

Komentovat olej rally a produkci, střih, Husajn Sayed, hlavní tržní stratég na futures makléřské společnosti FXTM, řekl: "OPEC je průběžné dodávky škrty a AMERICKÉ sankce na Írán a Venezuela byly hlavní ovladač cen v průběhu tohoto roku. Nicméně, nejnovější boost obdržel od eskalaci bojů v Libyi, která hrozí další narušení dodávek."

Výše diskutovaných skutečností uvedeno, že Kanadský dolar by zůstat optimistický v krátkodobém horizontu.

Technicky, páru USD/CAD klesá poté, co čelí odporu na 1.3380. Kromě toho, indikátor MACD má negativní čtení. Na měnovém páru očekává, že získat podporu pouze na 1.3180 úrovně. Jako výsledek, můžeme očekávat páru USD/CAD na další pokles.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: