Obchodní Strategie na EURUSD A USDJPY Centrálního Bankovnictví je v Zaměření

 
Devizové trhy se pohybují v důsledku dvě věci: technické a fundamentální analýzy.

Technická Analýza je termín používaný k popisu, když účastníci trhu se analyzovat grafy při obchodování s teorií nebo ukazatele/oscilátor se pohybuje.

To je způsob, jak odhadnout, na jaké ceny bude následovat pro vaše analyzovaných aktiv/měnového páru. Tak, to je předpověď na základě analýzy výkonnosti v minulosti v grafech, aby se pokusila předpovědět, co se pohybuje,/trendy v ceně dojde k cenám v budoucnu. Nicméně, nejlepší Technické Analýzy je odsouzena k nezdaru, když zpráva zasáhne dráty (Fundamentální Analýza).

To nás přivádí k centrální banky, a to Kvantitativní Uvolňování programy, které probíhají/probíhaly ve světě, jehož realita je poněkud zkreslený. Tam není konkrétní úroveň, na které měnového páru je překoupené nebo přeprodané, nebo úroveň, které by měl vidět měny začátek trendu, nebo to ukončit. V této době, obchodování se vyvinul, aby se spoléhat/závisí na základní zprávy o tom, co centrální banky dělají, nebo to, co centrální banky členové říkají.

Týden před námi je vybaven centrální banky členských projevy. Máme Bank of Japan s tiskovou konferencí a Bank of England s jejich zápisy. Máme také Federální Rezervy s jejich zápis ve středu pozdě do North American zasedání, a seznam pokračuje. Nicméně, to vše vrcholí v pátek tři z nejmocnějších centrálních bankéřů na světě, Draghi (Prezident Evropské Centrální Banky), Carney (Bank of England Guvernér) a Kuroda (Bank of Japan Guvernér), mluví u centrální banky panel v Evropě.

To znamená, že veškeré práce a technické analýzy, které můžete udělat přes týden má potenciál být unešen jen jednoduché prohlášení o některý ze tří osob výše uvedených.

Z mého pohledu celého trhu je v bodu zlomu, a to lze ilustrovat neschopnost USDJPY udržet zisky nad 120 úrovni, stejně jako neschopnost medvědi aby ceny výrazně nižší než 119.

Tento rozsah okolo 150 pips je menší, když ve srovnání s EURUSD pár, který cestoval kolem 600 pipů za méně než dva týdny, ale všechno ve všem, oba páry jsou stále v rozmezí, je to jen, že jeden je větší než druhý.

Na týden dopředu jsem favorizovat pohybovat vyšší, pro USDJPY nad 120 prostoru, a s tím bylo řečeno, tam je možnost vidět i 122 nebo tak, v závislosti na charakteru trhu je tvoří.

Jako pro EURUSD, stejně obtížné, jako nepravděpodobné, jak se může zdát teď, krok zpět pod 1.10 je na karty, a to znamená, že asi 300 pipů nižší ze současné úrovně.

Pojďme sedět a vidět, jak se tento týden odehrává.

Nejnovější články: