Dolar Posiluje na Fed zvýšení Sazeb Spekulace

 
Požár v Albertě regionu nejen za následek pokles Kanadská ekonomika ve druhém čtvrtletí, ale také vynucené finanční instituce, aby lomítko země růst HDP na 1,2% v roce 2016. Oslabení korelace mezi Kanadského dolaru a ropy také pomáhal USDCAD rally na vysoké 1.3360. Nyní, z důvodů uvedených níže, předpokládáme, že pár USDCAD zůstat v uptrend.

První a nejdůležitější důvod pro předvídání pár USDCAD být v uptrend je vysoká pravděpodobnost, že Fed zvýšení sazeb v prosinci. Ekonomické údaje nesvědčí o tom, že NÁS je pevně na růstu trati. Ekonomika stále čelí protivětru. Stále, mnoho analytiků věří, že zvýšení sazeb je velmi důležité v této fázi jako zpoždění může později přinutit Fed, aby zpřísnila svou měnovou politiku často, čímž brání růstu.

Po zbývající rozsah vázán mezi $40 a $50 za barel, ropa zdá se, že konečně prolomil horní pásmo. Olej je v současné době snaží upevnit nad 50 dolarů, na základě produkce cap dohody očekává, že bude dokončena v příštím měsíci. Nicméně, tentokrát, vzestup v surové cenu ani překládat do zvýšení kurz komoditní měny, jako jsou Kanadský dolar. Důvodem je to, že růst cen je čistě na základě předpokládané produkci snížit a to z důvodu zvýšení poptávky. Pokud roste poptávka, Kanadský dolar bude pokračovat i nadále do značné míry ovlivněna cenové výkyvy na trhu s ropou.

Bank of Canada nechala úrokové sazby beze změny na 0,5% v minulém týdnu. Nicméně, Bank of Canada guvernéra uvedl, že členové setřásl sazeb rozhodnutí v poslední chvíli, po zohlednění nedávných změn hypotéky zákony, které vytvořil pocit nejistoty. Vzhledem 0,5% snížení hospodářského růstu na 1,2% v roce 2016, ekonomové se domnívají, že to nebude trvat déle, Bank of Canada, aby oznámit další snížení sazeb. Proto, s ohledem na tyto skutečnosti, můžeme předpokládat, že vzestupný trend v páru USDCAD v nadcházejících dnech.

Takže, prognózy mohou být použity, aby se dlouhé pozice na páru USDCAD v o 1.3300. K omezení ztrát, příkaz stop loss může být umístěn níže 1.3150. Zisk lze rezervovat až na pár USDCAD se dotýká vysoce 1.3650.

One touch opce lze zakoupit s cílem vydělat peníze z pravděpodobného trendu na páru USDCAD. Realizační cenu call opce by měla být pokud možno nižší než 1.3520, když datum vypršení platnosti může být v posledním týdnu listopadu.

Nejnovější články: