Nízká Inflace ve spojeném KRÁLOVSTVÍ jako BOE Napodobuje Fed

 
Úterý přinesl zklamání inflace čísla ze Spojeného Království, jak přišli pod nulou. Je to vlastně tisknout -0.1 na září a poslal GBP omílání přes palubu jako páru EURGBP vymačkané vyšší. GBPUSD těžce dopadl, a GBP kříže trpěl stejně.

Nicméně, to se ukázalo být příležitost pro býky k krok, jako ve středu pracovní data byla uvolněna a je, k překvapení mnoha, míra nezaměstnanosti klesla na úrovně nevídané od roku 2008.

Ekonomika spojeného KRÁLOVSTVÍ se podobá Americe, a Bank of England napodobuje cokoliv Fed ve Spojených Státech je na tom (alespoň doposud). Fed aplikuje své měnové politiky do Ameriky v roce 2008. Proto by bylo rozumné očekávat, že podobné výsledky na UK v řádném termínu.

Tím, že opatření Fedu prahová hodnota ve výši 6,5% míra nezaměstnanosti (první cíl), již dlouho přesáhl skutečná míra nezaměstnanosti, a NÁS se těší poměrně nízké úrovni pod 6% hranici. Na druhou stranu, inflace je neexistující ve Spojených Státech, a tento nedostatek inflace je také vidět ve velké BRITÁNII.

Já jsem očekával GBP sílu být přítomen na nějakou dobu, ale ne nutně vůči americkému dolaru. Očekávám, že většinou proti kříže, s EURGBP je jedním z nejoblíbenějších kříže pro krátké pozice. Důvodem pro to je, protože větší časové rámce (jako je například denní graf), nám ukazuje, že kříž je tvoří rostoucí klín. Rostoucí klín je obecně medvědí signál, ale tento konkrétní klín by měly klesat rychle, protože to je vytvořeno jako "c vlny" v plochý vzor. Obecný pocit mám pro to je, že je bude sledovat úplně, a přesunout z 0.7050 vzhůru – to znamená, že téměř čtyři stovky pipů nižší.

Pohybující se na logické procesy, pokud Euro kříž mohl pohybovat směrem dolů, že moc, to není moudré se podívat na EURUSD, (na hlavním měnovém páru a nejlikvidnější), pro pohyb vzhůru. Proto trochu medvědí směr na EURUSD je doporučeno.

To je důvod, proč nejsem zvýhodňují větší sílu na GBPUSD touží, i když celkové údaje pracovních míst je v souladu se silnou libru.

USA CPI bude propuštěn ve čtvrtek, a to může být hra měnič, pokud trzích vidět pick-up v inflaci. Zdá se, že budeme mít hrbolaté konce tohoto týdne!

Nejnovější články: