Silný Výdaje Domácností Udržuje Býčí Jenů

 
Obavy o slabé inflační tlak a pomalý růst mezd měl stále slabý Dolar vůči Jenu, a to navzdory akomodativní politika Bank of Japan. V posledních dvou týdnech, USDJPY pár spadl z vysoké 114.28 na 110.72. Očekáváme pokračování sestupného trendu z důvodů uvedených níže.

Podle Úřadu pro Hospodářskou Analýzu, reálný HDP USA vzrostl na roční bázi o 2,6% ve druhém čtvrtletí roku 2017. Pokročilé odhad byl lepší než 2,5% růst očekávali analytici, a lepší než 1,4% hlášeny v předchozím čtvrtletí. Nicméně, předem HDP cenový index se snížil na 1% ve druhém čtvrtletí, ve srovnání s 1,9% růst v předchozím čtvrtletí, nižší, než analytici odhadují, 1,3% růstu. Předem HDP cenový index se používá hlavně centrální banky k posouzení inflace.

Minulý pátek, US Bureau of Labor Statistics oznámil, že Index Nákladů Zaměstnanosti vzrostly o 0,5% ve druhém čtvrtletí, ve srovnání s 0,8% růst v předchozím čtvrtletí, a nižší než 0,6% nárůst očekávali ekonomové. Zaměstnanost Index Nákladů je hlavní ukazatel spotřebitelské inflace. Když podniky vynaložit více práce, vyšší náklady jsou přenášeny na spotřebitele.

Dříve v pátek, Statistics Bureau of Japan oznámila sérii optimistické ekonomické údaje. Podle instituce, Japonská výdaje domácností zvýšily o 2,3% y-o-y v červnu. To je největší roční nárůst od srpna 2015. Výdaje domácností poklesly o 0,1% v Květnu. Proto ekonomové předpovídali pouze marginální růst o 0,6% v červnu. Zejména spotřebitelské výdaje se zvýšil poprvé za 15 měsíců.

Spotřebitelské ceny vzrostly jen o 0,4% v červnu, o rok dříve, ale v souladu s odhady analytiků. Míra inflace byla o 0,4% v předchozím měsíci stejně. Slabé inflační tlak zůstává i nadále důvodem k obavám pro Bank of Japan.

Podle Statistik Bureau of Japan, míra nezaměstnanosti klesla na 43-leté minimum 2,8% v červnu. Na trhu se očekává, že míra nezaměstnanosti o 3%. V Květnu byla míra nezaměstnanosti o 3,1%. Tedy silné ekonomické údaje se očekává, že držet Jenu vzestupnou proti Dolar.

Poté, co nedokázal zůstat nad úroveň rezistence 111.60, USDJPY pár začal klesat. Dvojice se také pohybuje pod 50-období (H4) klouzavý průměr. Money flow index čtení klesla pod 50. To naznačuje nedostatek podpory pro Dolar. Tedy, předpokládáme pokračování USDJPY pár sestupný trend.

Těžit z blížící se sestupný trend bychom chtěli otevřít krátké pozice na 110.80 úrovně. Příkaz stop loss nad 111.80 by být umístěn, aby se zabránilo velké ztráty. Pokud není žádná změna v trendu, kniha by náš zisk blízkosti 109.40.

Také chceme koupit put opce nebo její ekvivalent smlouva z binární broker volby. Strike cena 110.40 a datum vypršení platnosti kolem 8. srpna je upřednostňována pro možnost obchodu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: