Prodejce Speciální Lululemon Zvyšuje Q4 Výhled Prodeje

 

Akcie Lululemon Athletica Inc. (Nasdaq: LULU) získali výrazně tento týden po sportovní oblečení prodejce zvýšila své tržby a prognóza zisku pro fiskální rok 2019, za čtvrté čtvrtletí, které končí 2. února. Po vzestupné revizi prodeje a zisk, odhady, akcie uzavřely na $243.77, téměř ploché z předchozího blízko. Cena akcií se téměř zdvojnásobila v roce 2019.

Vancouver, Kanada-založená společnost vzestupně revidován to je horní a dolní-line očekávání na základě silné prázdnin poptávky. Lululemon se odhaduje, dovolenou růst tržeb v high teens. Zejména v prosinci, Lululemon vydal dovolené čtvrtletí výhled prodeje hluboko pod Wall Street očekávání.

Na setkání s analytiky a investory v ICR Konferenci v Orlandu na Floridě, na začátku tohoto týdne, Lululemon uvedla, že nyní očekává čtvrtletní tržby v rozmezí $1,37 miliardy na $1.38$, a to až z dříve předpokládaného rozsahu $1,32 miliardy dolarů na 1,33 miliardy. Je založen na srovnatelný růst prodeje nízké dvojité číslic. Podobně, společnost nyní očekává zisk mezi $2.22 a 2,25 dolarů za akcii, což představuje nárůst z jeho dřívějších rozmezí $2.10 $2.13 na akcii.

Calvin McDonald, generální ŘEDITEL společnosti Lululemon, vydal pozitivní prohlášení ohledně reakce nakupujících během prázdnin: "Jsme nadšeni tím, hybnost v našem podnikání v období svátků s hosty dobře reaguje na naše inovativní nabídky zboží. Spojení jsme s našimi hosty zůstává silná, a já chci poděkovat, že naše týmy po celém světě za jejich tvrdou práci a obětavost v průběhu roku 2019."

Calvin dále poukázal na to, že zákazníci pozitivně reagovali na jeho zboží. Do společnosti nastoupila začátkem tohoto měsíce, po Stuart Haselden odstoupil jako COO, aby se připojili Pryč, přímý-k-spotřebitel společnosti. Další pozoruhodný jmenování je Nikki Neuburské jako chief brand officer společnosti. Nikki se připojit společnost na 20. ledna na poradu společnosti je kreativita, marketing, udržitelnost a komunikace.

Zajímavé je, že revize směrem nahoru z příjmů a výhled prodeje byl oznámen poté, maloobchodníků, jako je Macy, J. C. Penny, a Kohl zaznamenaly smíšené dovolenou reakci uprostřed tvrdé konkurenci z on-line prodejců, jako je Amazon.com.

Zejména, Costco je další společností, která oznámila, optimistický dovolenou prodejní čísla. Společnost vykázala Comp růst tržeb o 9% za pět týdnů skončila 5. ledna.

Do revize směrem nahoru z prodeje a zisk prognóza předpokládá se obrátit na akciovém optimistický v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf naznačuje, že populace je příjemcem podpory z 50-ti denní klouzavý průměr. Kromě toho, Stochastic RSI je také v býčí oblasti. Proto očekáváme, že akcie v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: