AstraZeneca Inkousty $6.9 bn Jednat S Daiichi Sankyo

 

Britský farmaceutický gigant AstraZeneca Plc (AZN.L, AZN), ukázala, že přípravek Forxiga, dospělý perorální příjem lék pro diabetes 1. Typu (T1D) získal schválení v Japonsku. Navíc, v pátek, se společnost vyjádřila svůj záměr zvýšit kolem 3,5 miliardy dolarů prostřednictvím soukromé umístění kmenových akcií společnosti s obou současných a potenciálních institucionálních investorů.

Přípravek Forxiga (dapagliflozin) byl schválen Japonským Ministerstvem Zdraví, Práce a Sociálních věcí nebo ministerstva zdravotnictví jako perorální alternativu k T1D inzulinové terapie pro dospělé. Potvrzení je na základě empirických dat z klinického výzkumného programu Fáze III LÍČÍ a konkrétní studie v Japonské dospělých pacientů.

Výsledky ukázaly, že přípravek Forxiga vystaveny značné a klinicky cílevědomé referenční hodnoty sníží na průměrnou hladinu glukózy v krvi, HbA1c (primární endpoint), hmotnost a celkové denní dávky inzulínu (sekundární cíle), když nabídl jako ústní léky, kromě inzulínu u pacientů s neefektivně zpracovány T1D.

Pozdě, uznala Evropská Komise přípravek Forxiga jako alternativní terapie inzulínem u dospělých trpících T1D. Na stejnou nemoc, lék je v rámci regulačního hodnocení v USA, s výrokem předpokládá v druhé polovině roku 2019.

Společnost má v úmyslu využít peníze získané od soukromé umístění na financování předem a krátkodobé plateb pro globální rozvoj a marketing spolupráce jednat s Daiichi Sankyo Co. (DSKYF.PK) pro trastuzumab deruxtecan (DS-8201).

Pod 6,9 mld $dohodu s Japonci drugmaker Daiichi Sankyo, AstraZeneca budou společně vyvíjet a prodávat lék na rakovinu trastuzumab deruxtecan. Obě společnosti mají v úmyslu sdílet náklady na vývoj a komercializaci léku.

AstraZeneca souhlasil, že zaplatí $1.35 miliardy Daiichi pro náklady související s drogami. Navíc, farmaceutické firmy, bude strávit další $5,6 miliardy na splnění regulačních a prodejní milníky.

Pokud jde trastuzumab deruxtecan, Pascal Soriot, AstraZeneca generální ředitel řekl, že trastuzumab deruxtecan "by se mohl stát transformační nový lék pro léčbu HER2 pozitivní rakoviny prsu a žaludku rakoviny".

AstraZeneca řekl Daiichi Sankyo partnerství předpokládá posílení jeho science-based oncology metody založené na čtyřech hlavních vědeckých platforem. To také odpovídá finanční cíle a investiční preference společnosti.

Získané finanční prostředky budou také použity ke splacení AstraZeneca je $1 miliarda, 1.95% nesplacené bankovky na 18. září 2019, a zlepšit zdraví rozvaha a schopnost plnit finanční závazky (likvidita) podniku. Celkový efekt fundraising jednat a umístění se předpokládá, že neutrální základní zisk na akcii společnosti AstraZeneca v roce 2019, rostoucí jádro EPS akumulace od roku 2020 do značné příspěvek do roku 2023.

Kromě toho, AstraZeneca má zopakovala, že do roku 2019 příjmy a jádro EPS výhled na konstantní směnné kurzy post-umístění a transakce. Společnost také potvrzuje, že neexistuje žádná změna k progresivní dividendové schéma společnosti. Finanční transakce bude mít vliv na 29. Března 2019. Umístění není závislé na obchod dokončen.

Schválení pro přípravek Forxiga podle Japonského Ministerstva Zdraví a vývoje a komercializace jednat s Daiichi Sankyo se očekává, že zásoby AstraZeneca optimistický v krátkodobém horizontu.

Technicky se akcie obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Také indikátor MACD má pozitivní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie nadále býčí v příštích dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: