AmEx Příspěvky 1Q Smíšené Výsledky, Potvrzuje FY19 EPS Zobrazení

 

American Express (NYSE: AXP) včera oznámil, silnější-než-očekávaný fiskální 2019 v prvním čtvrtletí zisk, a to navzdory odměny programy a rostoucí náklady s daň na jejím zisku. Nicméně, kreditní karty, poskytovatele minul příjmů odhad analytiků. Ještě, společnost potvrdila svůj celoroční výhled. Po vyhlášení výsledků, akcie uzavřely na $113.67, a to až $1.91 nebo 1.71% z předchozího blízko. American Express akcie vzrostly o 17%, od začátku roku 2019, zatímco S&P 500 index získal 16%. V minulém roce, akcie získala 19%.

New York-založená společnost oznámila 1Q19 příjmy $10.36 miliard, a to až 7% z $9.72 miliard publikováno v období minulého roku. V průměru, analytici dotazovaní agenturou Thomson Reuters očekávali tržby ve výši $10.49 miliard. V posledních čtyřech čtvrtletích, společnost překonala odhady příjmů pouze jednou.

Za čtvrtletí končící 31. Března 2019, American Express hlášeny zisk $1,55 miliard, nebo $1.80 za akcii, dolů z $1.63$, nebo $1.86 na akcii, ve stejném čtvrtletí loňského roku. Příjmy, s výjimkou zákonné rezervy spojené s obchodní náklady na soudní spory, byly $2.01 na akcii, bití Zacks odhad z $2 na akcii. American Express překročil zisk odhady třikrát v posledních čtyřech čtvrtletích. Zvýšení spotřebitelských výdajů, příjmů z poplatků a objemy úvěrů společnosti umožnila překonat zisk odhad.

Segment moudrý,

  • Spotřebitelské služby tržby vzrostly o 9% na 5,6 miliardy dolarů.
  • Komerční služby tržby 3,2 miliardy dolarů, o 6% y-o-y
  • Obchodní sítě a služeb, příjmy zůstaly téměř beze změny na 1,6 miliardy dolarů.

Rezervy na ztráty se zvýšil o 4% na $809 milionů. Včetně $2.451 miliardy vynaložené na členské odměny, výdaje vzrostly o 11% y-o-y $7,6 miliard.

V komentáři k výsledkům generální ŘEDITEL Stephen Squeri řekl: "Budeme i nadále rozšiřovat naše obchodní síť a přidal 3,1 milionu nových vlastnických karet v prvním čtvrtletí tažen především naše digitální získání iniciativy. Billings růst zůstal pevný napříč segmenty zákazníků a regionech, se silnou výkonnost v mezinárodním měřítku, zejména mezi spotřebitele, malé a středně velké firemní zákazníky. Růst úvěrů nadále silný, a úvěrová kvalita zůstala na špičkové úrovni."

Těšíme se, American Express potvrdila svůj dřívější výhled. Minulý měsíc, během investora den, společnost potvrdila FY19 růst tržeb výhled mezi 8% a 10% a zisk rozmezí $7.85-$8.35 na akcii.

Na výhledu, Stephen Squeri řekl: "při Pohledu do budoucna, budeme i nadále vidět řadu atraktivních příležitostí růstu v celé naší firmy a budeme investovat, aby využít těchto příležitostí s cílem řídit růst tržeb přes středně až dlouhodobém horizontu."

Akcie American Express má IBD Composite Rating 91 z 99, což znamená vynikající výkon v minulosti. Navzdory hodnocení, akcie se umístil 14. v seznamu top Finance-Kreditní Karty/Platební Procesor Skupiny. Důvodem je, že American Express nabízí karty bez nutnosti jakékoliv partnerství s bankami. Tak, ziskovost společnosti je silně závislá na úrokové sazby.

Zejména, Visa a Mastercard správa karty jsou vypláceny do banky a příslušné karty společnosti nárok na podíl na transakční poplatky. S Fed oznámil dočasné zastavení zvyšování úrokových sazeb, American Express muset hledat jiné možnosti, jak zvýšit své příjmy. Proto můžeme očekávat, že akcie zůstat rozsah vázán v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový je vytvoření double top vzor, jak je znázorněno na obrázku níže. Malé negativní divergence je také vidět mezi cenou a MACD indikátoru. Jako výsledek, můžeme očekávat, že cena podstoupit korekce v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: