Bradesco Bankovní Spojení R3 Corda-Based Trade Finance Síti

 

Kryptoměna trh změnil naprosto vzestupnou se ani jeden hlavní altcoin v červené barvě. Bitcoin (BTC) razí rally s 38.9% zisk v posledních sedmi dnech k obchodování na $8,285.57. Zatímco tam není žádný zjevný důvod pro nárůst ceny, některé crypto analytici poukázal na přijetí blesk sítě jako hlavní důvod pro bullishness.

Zejména, Ethereum (ETH), také prudce stoupla v minulém týdnu. Smart smlouvu podpora blockchain získal 55.4% obchodu na $266.35. Další altcoins se zdá, se také připojil k rally na plnohodnotné způsobem. To zahrnuje Ripple (XRP-$0.4690, 56.4%), EOS (EOS-$6.80, 39.4%), Stellar (XLM-$0.1522, 64.0%), TRON (TRX-$0.0327, 32.7%), Cardano (ADA-$0.0989, 55.1%), Bitcoin Hotovosti ($436.7, 55.0%), Litecoin (LTC-$105.44, 42.1%) a IOTA (MIOTA-$0.4430, 53.2%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Evropské Blockchain Institut založen v Dortmund City

Vláda Severního Porýní-Vestfálska (NRW), německý státní odhalila svůj záměr zřídit ústav pro blockchain technologie výzkumu. Ústavu, přezdívaná Evropské Blockchain Ústavu, budou stanoveny v Dortmund city později v tomto roce, ve Fraunhofer Institutu pro Tok Materiálu a Logistiku (IML). Ministr hospodářství NRW Andreas Pinkwart zveřejněny tyto informace.

Blockchain kritici vyjádřili skepsi o energii využívané pro těžbu bitcoinů (BTC). Pinkwart zmínil, tyto výzvy a chválil blockchain tech výhody, uvádí: "Tato technologie může být bezpečné, decentralizované, cenově dostupné a je-li používán správně, není příliš energeticky náročná."

Evropa zaostává za USA v blockchain vývoj a potřeby zacelit mezeru, která je objektivní, že NRW si klade za cíl dosáhnout tím, že vede ostatní do boje.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Finastra známky až tři francouzské banky pro Fusion LenderComm

Finastra, velké BRITÁNII založena finanční softwarová společnost, podepsala tři francouzské banky, pro syndikované úvěry platformy, přezdívaná Fusion LenderComm, na základě R3 konsorcia enterprise-level blockchain software Corda. Tři mezinárodní banky, které mají oficiálně podepsali smlouvu, aby se začít používat Fusion LenderComm jsou BNP Paribas, Societe Generale, a Natixis. Banky provedla zkušební platformy v roce 2017. Platforma údajně bankám umožňuje okamžitě sdílet úvěrové obchody nahromaděné zůstatky a informace o poloze pro věřitele.

Cécile Bartenieff, Societe Generale je COO Globálního Bankovnictví a Investor Solutions, řekl, že Fúze LenderComm platforma by nabídnout větší transparentnost a provozní účinnost syndikátní úvěrové sektor, který je "ukázka toho, jak blockchain může pomoci bankám optimalizovat celý tok z finančních operací".

 

Galaxy smartphony, aby valit ven crypt a blockchain-související funkce

Levné smartphony zahájila společnost Samsung Electronics bude údajně zahrnovat kryptoměna a blockchain funkce. Crypto a blockchain-související funkce, které jsou zahrnuty do Samsung S10 bude také součástí jiných Galaxy smartphone verze. Jihokorejský elektroniky společnost také hodlá spojit ruce s ostatními telekomunikačních firem na blockchain-založené mobilní id (identifikace) karty a národních měn.

Chae Won-Cheol, senior generální ředitel produktové strategie týmu v Bezdrátové Podnikání Divize Samsung Electronics', řekl: "Jsme bude nižší překážky k nové zkušenosti postupně rozšiřuje počet Galaxy modely, které podporují blockchain funkce. Budeme také rozšířit naše služby cílové země po Koreji, Spojených Státech a Kanadě."

 

Banco Bradeso známky až R3 je Marco polo blockchain sítě

Banco Bradesco, jedna z nejlepších Brazilských bank, je nejnovější finanční subjekt se přihlásit do R3 je Marco Polo blockchain sítě pro financování obchodu. Banco Bradesco má $338.2 miliard eur spravovaných aktiv a tržní kapitalizace ve výši 49,1 miliardy.

Marco Polo sítě váže R3 je Corda enterprise blockchain technologie spolu s distribuovanou obchodní financování platformy od TradeIX. Systém je navržen tak, aby ušetřit čas, minimalizovat náklady, a nabízejí transparentnost komerčních bank konvenční a míru financování obchodu řešení.

Síť se skládá z horní globální banky jako ING, BNP Paribas, a Sumitomo Mitsui Banking Corporation jako členové. Další renomované finanční instituce jako Standard Chartered Bank a NatWest jsou členy sítě. Marco Polo je pravděpodobně "největší síť komerční banky využití blockchain pro financování obchodu."

Blockchain-based platforma poskytuje technická řešení, jako je ERP-embedded aplikace a rozhraní Api postavené na předem financování provozního kapitálu. Členské banky mohou údajně trial s blockchain technologie a sdílet jejich nasazení zkušeností, než se začnou oddělit jejich vlastní příslušné obchodní financování řešení na distribuované platformy.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: