Silné KRÁLOVSTVÍ Dat pracovních Míst Znamená Býčí GBP

GBP (Great Britain Pound) je na ohni jako poslední údaje o nezaměstnanosti ukazuje neuvěřitelných 5.7% míra nezaměstnanosti se stanoví z 5,8%. Nicméně, to není nejlepší zpráva z dnešního data. Že čest patří k dataset, který ukazuje, že růst reálných mezd ukazuje jasné známky zlepšení, pochodovat na 6 let vysoká.

Tažné výše uvedených údajů, v prostředí nízké inflace ve velké BRITÁNII a máte ekonomiku, která by měla stabilní růst v příštích letech. To dělá velké BRITÁNII místo, kde být, a proto GBP místo pro své peníze.

Nicméně, při obchodování, měl by mít na paměti, že jsme obchodování měnových párů, nejsou jednotné měny. To znamená, že na druhé straně rovnice by měly být vzaty v úvahu: americkému dolaru.

Na druhé straně Atlantiku, dnešní FOMC minut by měla ukázat, že členové Fedu potvrdila dobrou kondici AMERICKÉ ekonomiky a skutečnost, že zůstávají za jejich rozhodnutí o zvýšení sazeb spíše dříve než později.

Jak brzo to bude? Nějaké rady na dřívější zvýšení úrokových sazeb v minut dnes by měl americký dolar stoupat přes palubu, a dnes je získává na GPBUSD vzhledem k velké BRITÁNII data zmizí v mrknutí oka.

To by nemělo trvat na faktu, že ekonomika spojeného KRÁLOVSTVÍ, které se daří na docela slušné tempo, a to by mělo být uvedeno v HDP přijít.

Zbytek února by se ukázalo být rozhodující pro GBPUSD: pohyb nad 1.56 by měla signalizovat možné dno na 1.50 úrovni, zatímco neschopnost zůstat nad 1.55 signály více slabost přijít. Opět platí, že míč je v Federálové ruce.

Pokud potřebujete obchodní účet pro obchodování měn, podívejte se na náš seznam testovaných a schválených Forex a Binární Možnosti makléři.

 

Nejnovější články: