Transocean Vzestupnou na Návrat k Zisku ve 4q

 
Cena akcií offshore vrtačka Transocean (NYSE:RIG) se zvýšil o více než 21% na 10,68 v posledních jeden týden. Na druhou stranu, surové zůstala slabá většinu času minulý týden. V rozporu krok je hlavně proto, že výsledky za čtvrté čtvrtletí a činností v akciových/derivátového trhu, která je popsána níže.

Společnost deklarovala svůj fiskální rok 2015 výsledky za čtvrté čtvrtletí poslední týden v únoru. Tržby za čtvrtletí byl $1,9 miliard eur, o 17% od $2,2 miliardy eur zaznamenaných ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2014. Pokles příjmů byl způsoben především rig zrušení a snížení rig count (spojené státy americké) téměř polovina z toho, co bylo před rokem. Fiskální 2015 čtvrtém čtvrtletí čistý zisk byl $611 milionů, ve srovnání s čistou ztrátou ve výši 739 milionů eur ve stejném období roku 2014. Upravený zisk byl 1.05 eur za akcii, což bylo nad analytiků očekávání z $0.65 na akcii.

Na y-o-y základ, ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2015, a to prostřednictvím různých opatření na snížení nákladů, společnost snížila náklady na provoz a údržbu o 39%.

Kromě toho, nižší jack-up využití vozového parku a pravidelný denní příjmy z hlubinné a ultra-hlubinné plovák segmenty společnosti umožní negovat tvrdý byznys scénáře. Společnosti zakázkové krytí se snížil o 31% oproti předchozímu roku, ale stále stojí pohodlně na $15,5 mld v únoru 2016.

Nyní přichází na akce na akciových a derivátových trzích, krátké zájmu vlastního kapitálu float poměr populace je přibližně 34%. Poměr měří krátké pozice v counter vzhledem k vynikající počet akcií společnosti. Krátké pozice musí být nakonec uzavřel tím, že koupí zpět akcie na akciovém trhu. Při krátké prodejci koupit zpět akcie, cena by obecně pohybovat nahoru. To je docela pravda, když akcie zase vzestupnou poté, co společnost oznámila lepší než očekávané výsledky.

V derivátového trhu, 10,000 dlouhé hovory s realizační cenou 9 a končí 22. dubna byl zakoupen v NYSE minulý týden. To znamená, že velký účastníci trhu nemají očekávat, že cena klesne pod $9 v následujících týdnech. S ohledem na skutečnost, že společnost je plánováno, aby prohlásil jeho druhé čtvrtletí zisk na 4. Května 2016, zdá se, že trh očekává další sadu dobré výsledky firmy. Proto, s ohledem na výše uvedené údaje, může to být chápáno, že v podstatě, to je lepší, aby se dlouhé pozici v tomto okamžiku.

Kromě několika příležitostech, technicky vzato, akciový zůstává rozsah vázán mezi 8.50 a 9.80. Akcie může rally v očekávání dobrých výsledků, jako graf a indikátory ukazují. Skladem je pouze zářez pod 50-denní klouzavý průměr za 9,75. Kromě toho, vzestupný sklon RSI ukazuje, že růstový trend by se brzy začít v pultu. Další hlavní rezistence se nachází na 12.

Proto, s ohledem na technické aspekty, bylo by to lepší pro binární možnosti obchodník s provedením one touch call opce, smlouva s realizační cenou $12. Vzhledem k implikované volatility, smlouva by měla pokud možno provádět vypršení období jednoho měsíce.

Nejnovější články: