Účetní Skandál Hity Toshiba Akcie

 
Toshiba Corp. (TYO:6502), je hrdý Japonský konglomerát, který se objevil v 20. století. To má podniky po celém světě v odvětvích, jako jsou digitální produkty, infrastruktura systémy, domácí spotřebiče, elektronické přístroje, komponenty, a mnoho dalších.

Společnost má velké globální zákaznickou základnu. To je výhodné, protože dopady ze změn v měnové politice se projeví různými způsoby v každé zemi. To znamená, že Toshiba může kompenzovat negativní dopady se zaměřením na silnější trhy a produkty.

Japonsko bylo svázané v desítky let trvající deflační spirály. To znamená, že Japonské společnosti vypadat dohlíží, jak najít nové zákazníky pro své výrobky. Jako připomínka, deflace znamená, že nákup záměr je být odloženo na neurčito; způsobuje zásoby stoupat, úroveň výroby je třeba snížit, a nakonec způsobit propouštění pracovních sil, čímž se zvýší nezaměstnanost a způsobí vyšší dávky v nezaměstnanosti vyplácí stát.

V boji proti tomuto hrozbou deflace, Bank of Japan začala ambiciózní kvantitativní uvolňování program, který způsobil jejich rozvahy rozšířit na bezprecedentní úrovně. Pokud porovnáte rozvaze všechny významné centrální banky na světě, pak si všimnete, že Bank of Japan vede, navzdory tomu, že Fed tiskne peníze, za více než tři roky.

Věc se má tak, zatímco Fed a Bank of England nejsou spuštěny programů kvantitativního uvolňování, Bank of Japan je stále dál s jejich. Existují dokonce i některé, které se domnívají, že by měla pokračovat po delší dobu. Zatímco je nepravděpodobné, že Bank of Japan bude dělat, že, je třeba říci, že to velmi závisí na míře inflace – 2% cíl je poblíž současné úrovně inflace.

Toshiba nedávno byl zapojený v obrovském účetním skandálu, který donutil vedení společnosti, aby se veřejně omluvil. To samozřejmě dát negativní pocit na cenu jejich akcií, jakož.

V současné době Toshiba akcie se obchodují na ¥336/akcii, ale vzor, který právě skončil znamená, že trojúhelník má zlomené nižší. Naměřené pohybovat body k poklesu k ¥230 úrovni.

Je pravděpodobné, že tato populace se bude jednat opačným způsobem, Nikkei 225 nebo Japonské trhy obecně. Obtížnost bude spočívat v budování zpět důvěru zákazníků po účetní skandál. Proto jsem zvýhodňují opce na akcie společnosti s cílem ¥200 úrovni. Jeden měsíc expirace je doporučeno.

Nejnovější články: