Juanů Oslabuje O Obchodu Napětí S NÁMI

 

Čínský jüan je stále slabá proti většině G10 měny, včetně dolar jako světové trhy se stále propadají z připravovaných NÁS povinnost se zvyšuje o miliardy za zboží z Číny. Peking slíbil odplatu, i přes údajně téměř novou obchodní dohodu. Investoři jsou také pečlivě práci přes a studovat nejnovější údaje o obchodu, který minul odhady a zklamaný investory. Za posledních 24 hodin, USD/CNY měnový pár se shromáždil na 6.7829, po otevření na 6.8296.

 

Trump je škodlivý, slabé ekonomické údaje řídit juanů nižší

Předseda Donald Trump šokoval globální trhy na konci minulého týdne, když psal, že dovozní cla na 200 miliard dolarů v hodnotě z Čínských výrobků by se měla zvýšit z 10% na 25%. Akcie havaroval po celém světě, potopení akciové indexy v červené barvě. Obchodníci se obávají, že globální hospodářský růst bude brzděn další kolo povinnost túry. Navíc, investoři a spekulanti věří, že dovozní cla bude jen zpoždění, nebo kolaps v probíhajících obchodních jednání mezi USA a Čínou. Zejména Čínské delegace bude splňovat jejich protějšky v USA ve Washingtonu tento týden k vyřešení zbývajících otázek.

Trump potvrdil, že vicepremiér Liu bude součástí delegace, která přijede do Washingtonu. Americký Prezident prohlásil, že místopředseda vlády se s ním setkat v Bílém Domě ", aby se řešení," Peking ale uvedl, že je "zcela připraven na eskaloval obchodu konfliktu." Čína má také varoval, že by to mohlo prosadit ochranná opatření proti dovozu z USA.

Včera Trump tweeted takto: "důvodem pro Čínu stáhnout zpět a pokus o sjednání Obchodní Dohody je upřímné NADĚJI, že bude schopen "vyjednávat" s Joe Biden nebo jeden z velmi slabý Demokratů, a tím i nadále rip-off Spojené Státy (($500 Miliard dolarů ročně)) pro nadcházející roky.... Hádej, co, že se to nestane! Čína nás právě informoval, že oni (Místopředseda vlády) jsou nyní přichází k NÁM, aby se jednat. Uvidíme, ale jsem velmi rád, s více než $100 Miliard ročně na Clech naplňuje NÁS pokladny...skvělé pro USA není dobré pro Čínu!"

Tam jsou zprávy, že AMERICKÉ orgány jsou naštvaní s Čínou, že neplní závazky obchodu, správy, ale vystříhala zmínku, co přesně Pekingu zanedbal. Ohledně ekonomických údajů, Čínský vývoz se snížil o 2,7% v dubnu na $193.49 miliard, ve srovnání s 14,2% růst v Březnu. Údaje v rozporu ekonomů odhaduje na 2,3% nárůst vývozu. Čínský dovoz vzrostl o 4% v dubnu na $179.65 miliard, ve srovnání s 7,6% poklesu v předchozím měsíci. Ekonomové očekávali 7,6% poklesu dovozu.

Celkově lze říci, Číny přebytek obchodní bilance klesl na $13.84 miliard dolarů v dubnu, od $26.21 miliardy ve stejném období v roce 2018, podle Generální Správa Cel. Ve snaze podpořit ekonomiku, Čínská lidová Banka (PBOC) se opět sekl rezervní požadavek poměry (RRRs). Čínská lidová banka má v úmyslu přidat likvidity o 41 miliard dolarů pro malé-středně velké banky, podpořit podniky, aby si více půjčovaly. Tento krok odráží nejnižší množství kapitálu, které mají být drženy jako rezervy finanční instituce od ledna 2018.

Ekonomické údaje a Trump je hrozbou pro zvýšení dovozního cla, se očekává, že udržet juanů makléřského pro zbytek týdne.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: