Silné Francouzské Průmyslové Činnosti Otočí Euro Býčí

 
V úterý, Euro, dolar klesl vůči Australskému dolaru, komodity, měny, a to především kvůli smířlivý projev Čínského Prezidenta Xi Jingping. Zatímco mluví k publiku na výroční Boao Fórum Pro Asii, Xi slíbil, že otevření Čínské ekonomiky na zahraniční společnosti a také lomítko cla na dovoz automobilů z jiných zemí. Jak napětí se ochladí, Aussie, který je jedním z nejvíce citlivých měn ve vyspělém světě, na změny na trhu chuť riskovat, růže obecně proti všem ostatních zemí skupiny G10 měn. Navíc, železná ruda shromáždil o 8% na úroveň 65 dolarů za tunu. To, že asistoval Australský dolar je uptrend. Nicméně, očekáváme, že EURAUD pár zvrátit trend a začít jít nahoru vzhledem k podrobnosti uvedeny níže.

Téměř 80% na 85% Australského vývozu železné rudy dosáhne Čína. Zatímco není tam žádný pokles v železné rudy Australský vývoz, na akciovém hromadu v Číně stále roste alarmujícím tempem. Podle posledních údajů z Steelhome Poradenství, zásoby železné rudy jsou na rekordní úrovni 161.68 milionů tun a další nárůst se očekává, že pokud Čínská výroba oceli není urychlit tím, že značná úroveň v příštích měsících.

Podle Vivek Dhar, těžební a energetické komodity analytik Commonwealth Bank, Čínská poptávka se očekává růst pouze o 1,5% v letech 2018, dolů z 2,5% v roce 2017. Dhar řekl, že "pružný výrobní sektor zastiňuje tlumený nemovitostí."

Analytik také očekává, že ceny železné rudy na další pokles na 55 dolarů za tunu do konce tohoto roku. Přes $5 za tunu nárůst cen železné rudy v minulém týdnu, celkově komodity klesla asi o 15 dolarů v Březnu. Takže, současný vzestupný trend může být viděn pouze jako dočasné odrazí zpět.

Dokonce i Čína-USA obchodní spor má jen dočasně ustoupila a je daleko od řešení. Podle Petr Krpata, šéf EMEA FX stratég Skupiny ING, více negativní novinové titulky budou brzy přišel, a to bude mít dopad na riziková aktiva jako Aussie.

Včera, Reserve Bank of Australia Guvernér Philip Lowe varovala, že eskalace mezinárodního obchodu napětí by ublížit globální růst a vážně ovlivnit vyhlídky růstu Australské ekonomiky.

Australské dluhopisy již nejsou atraktivní pro investory, jak tomu bylo v minulosti. Po dvou letech zvyšování sazeb ze strany Fedu, referenční sazba v USA v současné době činí 1.75%, oproti 1,5% v Austrálii. Australská centrální banka má kategoricky prohlásil, že není ochoten ke zvýšení úrokové sazby bez zvýšení inflační tlak a věrohodné růst mezd. Všechny tyto faktory se očekává, že tlačit Aussie směrem dolů. Euro, naopak, se očekává, že získat podporu z nedávné francouzské Průmyslové Výroby data.

Francouzský statistický úřad INSEE (Institut national de la statistique et des etudes economiques) uvádí 1,2% m-o-m růst průmyslové produkce v únoru. To byl nižší než očekávání analytiků o 1,5% růstu, ale lepší než 1,8% pokles registrovaných v předchozím měsíci.

V úterý Rakouský šéf centrální banky a členem ECB Ewald Nowotny uvedl, že ECB (Evropské Centrální Banky) by být v pozici, aby si pacient z kapání do konce roku 2018. To znamená, Nowotny očekává, že ECB na konci programu kvantitativního uvolňování do konce letošního roku. Toto je poprvé, kdy určité časové hranice byly stanoveny podle ECB, které je členem. Prohlášení Nowotny je pozitivní pro Euro. Proto silné průmyslové činnosti a Nowotny prohlášení se očekává, že ke spuštění uptrend v EURAUD pár.

Technicky vzato, EURAUD dvojice se tvoří vzestupně triangle vzor, jak je znázorněno na obrázku níže. Měna kříž je také obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Navíc, on balance volume dosahuje nových maxim. Proto očekáváme EURAUD pár zlomit nad rezistencí v nadcházejících dnech.

Těžit z pravděpodobného útěku, nám může otevřít dlouhou pozici v EURAUD dvojice blízkosti 1.5940, s příkazem stop loss níže 1.5810. Po dlouhé pozice je usazen, by jsme se místo prodat, aby na výstupu v blízkosti 1.6120.

Současně, na základě analýzy, můžeme také investovat do hovoru možnost generovat dodatečné výnosy. Možností může být koupil pouze v případě, EURAUD pár obchoduje v blízkosti 1.5940. Jsme také chtějí možnost zůstat aktivní po dobu jednoho týdne.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: