Inflace a Růst Bagatelizoval tím, že Bank of England

Hlavní události vzít na vědomí tento týden byly ze Spojeného Království, i když ekonomické zprávy vydané ve středu by měla být přijata s trochou skepse.

Dat pracovních míst byl opravdu dobrý. Nemluvíme pouze o skutečná čísla, ale skutečnost, že poprvé za více než tři roky, skutečný růst zisků přesáhl míra inflace. To by mělo být zacházeno jako býčí indikátor pro libru. Výsledek? Účastníci trhu prodal GBP všechny přes palubu.

Důvodem pro tento krok přišel nikoli z dat pracovních míst, ale z inflační zprávy vydané o hodinu později a s tiskové konference, ve které Mark Carney, Guvernéra Bank of England, bagatelizoval obou výhled inflace i ekonomického růstu ve velké BRITÁNII. Od té chvíle tam byl žádný způsob, jak zpět za libru.

:

 

Chtěli bychom poukázat na to, že cenová struktura na pár GBPUSD se tvoří klesající klín v posledních 2-4 týdnů a to by mohlo vést k ošklivé zvrat vzor, pokud se obchodníci rozhodnou, že je čas prodat nějaké dolary.

Pohybující se na konci týdne bychom upřednostňují pohyb na EURUSD nad 1.2500 do zprávy o inflaci v pátek. Máme podezření, pěkný zmáčknout na GBPUSD je také pravděpodobné, že show.

Co se týče křížů, jsme stále upřednostňují AUDNZD vzhůru, stejně jako GBPCAD. Důvodem pro toto pochází většinou z různých tempo/rychlost hlavní měny jsou v pohybu, spíše než býčí/medvědí zvláštní kříž.

Z hlediska své fundamentální analýza, hlavní událostí týdne je stále před námi jako CPI (Index Spotřebitelských Cen) v Evropě je tento pátek. Je na čase, abychom se podívat, jestli deflační tlaky v Evropě jsou reálné, nebo ne. Doporučujeme vám, abyste očekávat, že některé volatilita na EUR všechny související dvojice.

Nezapomeňte, že můžete obchodovat měnové páry s některou z našich schválených Forex nebo Binární Opce Makléři

Nejnovější články: