Online Pet Prodejce Žvýkací Akcií Získat 59% v Debut na Trhu

 

Na první den zápisu, akcie Žvýkací, Inc. (NYSE: CHWY) skočil 59.05% nebo 12,99 dolarů a uzavřel na $34.99, což odráží tržní kapitalizaci $14.35 miliard pro on-line domácí produkty prodejce. Pozoruhodně,, že číslo je čtyřikrát vyšší cena, kterou zaplatil PetSmart při získání Žvýkací v roce 2017. V pátek, společnost akcie otevřel na $36.00, a zaznamenal vysoký $41.34, což je téměř dvakrát IPO (počáteční veřejné nabídky) $22.00. Jedním z důvodů, které ospravedlňují extravagantní ocenění je $70 miliard amerických pet trhu, kde několik velkých firem provozovat.

Nabídka byla cena vyšší, než je rozsah, odhadují analytici. Ve skutečnosti, zatímco prodat, společnost pevné podlaze cenovém rozpětí $19 na $21, pro akciový, po zvýšení to od $17 až $19 dříve minulý týden. Ještě, PetSmart byl schopen převzít více z jeho držení, že je skutečně zaměřena na a za vyšší cenu. Odprodej povoleno Dania Beach, Florida-založené Žvýkací, která prodává štěně šampon a kočičí pamlsky, zvýšit $123.20 milionů a PetSmart, který se těší na minimalizaci svého dluhu, hromadit 900 milionů dolarů.

PetSmart a BC Partners bude mít kontrolu nad Žvýkací přes akcie Třídy B, které nabízí vyšší výkon hlasovacího práva.

S 11 miliony klienty, Žvýkací, je umístit svou sázku na "pet humanizace" trend, ve kterých majitelé považují zvířata jako součást jejich rodiny a sprcha náklonnost na ně opulentní výdaje.

Jay Ritter, IPO specialista a University of Florida je profesor, je pochybné, zda Žvýkací tržní hodnota umožňuje další potenciál zhodnocení pro investory.

Pokud jde o volatilitu cen akcií, Ritter vyjádřil takto: "akciový byl volatilní na své první den obchodování. Očekávám, že akcie i nadále volatilní."

Private equity firmy BC Partners vlastní PetSmart. Pořízení Žvýkací tím, PetSmart za následek kromě 2 miliardy dolarů pro firmu dluhové zatížení. Žvýkací odhalil, že jeho příjmy vyskočil o 68% y-o-y $3,53 miliard v roce 2018, zatímco čistá ztráta byla $267.9 milionů. V roce 2017, Žvýkací vykázala čistou ztrátu ve výši $338.1 milionů.

K ospravedlnění nabízí ve své prodejní hřiště, společnost uvedla, že průmysl není ovlivněn během ekonomického zpomalení. Ale trh je velmi konkurenční. Žvýkací musí soutěžit s maloobchodní giganty jako je Walmart Inc a Petco Animal Supplies Inc, kromě Amazon Inc a PetMed Express Inc, on-line prodejce.

Žvýkací příkazy 45% podíl na trhu on-line kočka a pes potravin na trhu, souběžně akcií Amazon, podle výzkumu firmy 1010 data. V červenci 2018, Žvýkací vstoupil do své lékárny podnikání, který je obecně považován za trávník veterinárních lékařů a jejich spolupracovníků.

Phillip Cooper, nezávislý konzultant, který radí, pet průmyslu investorů, řekl: "Pokud (Žvýkací) může jasný právní a registrace překážky, budou mít žádné potíže soutěžit venku. Žvýkací má obrovský následující na úrovni spotřebitele ... tihle chlapi vědí, jak mnoho psů, lidí, co jejich věk a pokud se vám ztratí pes jim poslat kytici květin!"

Vysoké ocenění se uvádí, že populace bude i nadále rozsah-vázané v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový je rozsah vázán mezi 34 a 36. Indikátor MACD má negativní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat dolů v krátkodobém horizontu a přezkoušení spodnímu konci obchodního rozsahu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: