Pondělí Vidí Překvapivé Zvraty pro EURUSD A USDJPY

 
Páteční NFP (Non-Farm Payrolls) v usa vyvolala pohyb, vyšší americkému dolaru plošně. EURUSD propadl téměř lámání 1.10 úrovni, zatímco USDJPY flirtovala s 126 úrovni (denní maxima kolem 125.80 oblasti).

Takže, co se stalo v pondělí?

Všechny NÁS dolarové zisky po NFP vydání byly zcela vrátil jako EURUSD šel rovnou až v stálý růst od 1.11 celou cestu na 1.13 a USDJPY byla prodána do 124. Co se může případně změnit přes víkend, s cílem vytvořit takové ohromující zvrat v pondělí, jako obvykle v pondělí jsou klidné obchodování dny?

Pokud přidáte fakt, že je již téměř polovině června a obchodování by mělo začít být docela pomalé, jak to je v létě, pak se věci prostě nesedí.

Jedna odpověď může být, že trh se připravuje na červnové zasedání, ale přesunout na pondělí byly tak jednostranné, že tento argument sotva drží.

Jiná odpověď může být, že základy změnila jen přes víkend, ale ve skutečnosti to není tak, jak tam byly žádné významné události zmínit. Dokonce i setkání G7 v Německu nepřinesla nic nového k obchodování stolu.

Správnou odpověď, zdá se, leží v staré módy zákon nabídky a poptávky. Pokud není poptávka, ceny budou klesat, vzhledem k tomu, že pokud není nabídka, ceny se zvýší. Tak jednoduché, jak tento koncept je to, co mnozí obchodníci nedokáží pochopit, že i přes základní a ekonomické zprávy, je, že v ovlivňování ceny, není nic důležitějšího, než nabídka a poptávka.

Takže to, co je další pro EURUSD a USDJPY? No, hledáme období vysoké volatility před námi. Dokonce i Pan Draghi varoval, že na poslední tiskové konferenci ECB, a to znamená, že trhy se bude pohybovat mnohem rychleji než dříve.

Jako likvidita bude suchá během letních měsíců, Pan Draghi může mít bod tady.

Jedna věc zdá se, že změnit způsob, jak se korelace jsou obchodovány v poslední době na trzích. EURUSD se zdá být nepřímo spojeny s DAX (německý akciový index), a tak dlouho, jak DAX pokračuje v pádu, (nyní pod 11,000 mark), EURUSD se zdá být pouze schopen pohybu vyšší.

Nicméně, řekla bych, že vzhůru je omezen a na trhu bude určitě snažit, aby se předchozí 1.1460 oblasti maxima, a to by mělo přijít brzy. Soudě podle rychlosti pohybu, bychom měli být v korektivní vlny, cik-cak vzor rodiny a tento druh vzor je ještě více býčí než klasické impulzivní pohybovat, jako ve skutečnosti je tvořen z minimálně dva malé různé impulzivní pohyby.

Co se týče USDJPY pár, tak dlouho, jak DAX klesá, to znamená, že akcie trpí v celosvětovém měřítku. Na pár USDJPY by neměla najít patře v dohledné době.

Z fundamentálního pohledu, tam se zdá být rostoucí znepokojení v té části světa, pokud jde o územní nároky v jihočínském Moři s Vietnamem, Japonsku, Číně, Filipínách, atd. a když se to vystupňuje, pak JPY (Japonský jen), bude flex své svaly, bez ohledu na jeho QE (Kvantitativní Uvolňování) situace.

Nejnovější články: