AMERICKÉ Maloobchodní Tržby Záznam Největší Pokles Od roku 2009

 

Americký dolar klesl vůči koši měn se ve čtvrtek jako poslední datové signály těžké časy. Maloobchod, inflace, a dokonce i pracovních míst vliv měny na konci obchodního týdne, takže investoři obavy, že kontrakce je na obzoru. Páru USD/JPY klesl od vysoce 111.109 na minimum 110.405 za posledních 24 hodin a je obchodování na 110.32 v době psaní tohoto článku.

 

Nejhorší maloobchodní tržby pokles v devíti letech recese vyvolává obavy v NÁS

Nejnovější ekonomické údaje zveřejněné podle amerického Sčítání lidu Bureau ukazují, že maloobchodní tržby klesly o 1,2% m-o-m v prosinci, chybí 0.2% získat očekávali ekonomové. To je nejvýraznější pokles od roku 2009. Listopadové údaje byly sestupně revidovány ukázat 0,1% nárůst maloobchodních tržeb namísto 0,2% růst hlásil dříve. Částečné odstavení AMERICKÉ vlády vedlo v 35-ti denní zpoždění v publikování zprávy. Téměř všechna odvětví vykázala pokles. Zatímco čerpací stanice publikováno 5,1% pokles prodeje, e-commerce tržby poklesly o 3,9%. Podobně, obchodních domech, tržby klesly o 3,3%, zatímco restaurace se prodej snížil o 0,67%.

S ohledem na zpomalení spotřebitelských výdajů, Federal Reserve Bank of Atlanta sekl jeho čtvrté čtvrtletí růst, odhad na pouhých 1,5%, od předchozí projekce o 2,7%. Pokud se to ukáže být realitou, a to pak hospodářský růst pro rok 2018 by výrazně chybí 3% cíl Trump správy.

Komentuje propad maloobchodních tržeb, Národní Maloobchodní Federace Prezident Matthew Shay řekl: "zdá se, že obavy ohledně obchodní války a nepokoje na akciových trzích ovlivnila spotřebitelské chování více, než jsme očekávali. Je to velké zklamání, že zjevně zbytečné opatření, které vláda ovlivňuje důvěru spotřebitele a zbytečně v depresi. prosince maloobchodní prodej."

Úřad pro Ekonomické Analýzy (BEA) oznámil, že index cen výrobců (PP) klesl o 0,1% v lednu, a to především v důsledku poklesu cen energií. Trh očekával nárůst o 0,1%. Zejména, PPI klesl o 0,1% v prosinci, stejně. Ceny plynu uklouzl 7.1%, vcelku náklady klesly o 1,7%, ale velkoobchodní ceny získal o 0,1%. Roční míra inflace klesla na 2% z 2,5%. Podobně i roční míra růstu v základních cenách se snížil na 2,5%, z 2,8%.

Ministerstvo Práce uvádí, že značný nárůst nezaměstnaných nároky v únoru jako měsíční průměry hit každoročně vysoká. Měsíční průměr nezaměstnaných tvrzení zvýšil je 6750 minulý týden 231,750, nejvyšší úroveň od ledna 2018.

Ve zprávě je také uvedeno, že týdenní nezaměstnaných pohledávky v týdnu končícím 9. února zvýšil o 4000 na sezónně očištěné 239,000. Trh očekával nové nároky na pokles na 225,000.

Historický cenový graf naznačuje, že USD/JPY prolomil support úroveň 110.47. Navíc indikátor RSI čtení klesne pod 50. Kromě toho, měnový pár je také obchodování pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Další hlavní podpora se očekává, že pouze v 109.60. Jako výsledek očekáváme pokles, aby i nadále v blízkosti horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: