Evropská Kosmická Agentura Záda Blockchain Satelitní Podnik

 

Kryptoměna trh nadále obchodovat v úzkém pásmu s Bitcoin (BTC), vznášející se kolem $10,000 úrovní. Zatímco Bitcoin (BTC) obchodované na $10,119, což představuje ztráty ve výši 0,8% za posledních 24 hodin, Ethereum (ETH) bylo obchodování na $207.03, což odráží ztrátu 2,3% ve stejném období. Zajímavé je, že v průběhu minulého týdne, Bitcoin ztratil 0,4%, zatímco Ethereum získal 15.7%. To je trend, s většinou altcoins, signalizace portfolio chrlit velké investory. Mnozí se domnívají, že altcoins může vidět velké shromáždění, ve dnech, které přijdou jako Bitcoin konsoliduje nad $10,000 úrovni. XRP, nativní šifrovací Zvlnění, je obchodování byt za $0.3029. Altcoins, které ztratily za posledních 24 hodin patří EOS (EOS-$4.01, -2.5%), Bitcoin Hotovosti ($318.57, -1.7%), Huobi (HT-$4.08, -0.1%), Ethereum Classic (ETC-$6.22, -3.8%) a Kosmos (ATOM-$3.17, -3.9%), Tron (TRX-$0.0172, -1.3%), LEO (LEO – $1.10, -0.9%). Altcoins, které ocenili v minulosti 24 hodin patří Cardano (ADA-$0.0519, 2.2%), Binance Mince (BNB-$21.53, 0.6%), Monero (XMR-$77.14, 3.6%), Stellar (XLM-$0.0767, 16.8%), OKB (OKB-$2.79, 2.0%), IOTA (IOTA-$0.2911, 9.3%), Litecoin (LTC-$75.93, o 0,7%), Dash (DASH-$96.30, o 0,2%)

Vládní iniciativy na úrovni

Německo dokončí blockchain v plánu zastavit crypto z dosazením fiat

Německá vláda dokončila blockchain plán, který bude zastavit stabilní mince z otáčení do náhradní fiat měny a zastrašit státní suverenity. Kancléřka Angela Merkelové vláda schválila plán včera, ve snaze negovat hrozby, kterou představuje nadcházející Libra kryptoměna ze sociálních médií poskytovatele platformy Facebook.

Ministr financí Olaf Scholz uvedl, že vláda má zájem na dalším posílení postoj Německa jako nejlepší místo pro tech rozvoj a podporuje blockchain inovace jako primární složka příští generace internetu. Nicméně, vláda má obavy o pravděpodobné blockchain-založené digitální měna emise do soukromého sektoru firem.

Olaf Scholz řekl, "Musíme chránit spotřebitele a státní suverenitu. Klíčovým prvkem státní suverenity je vydávání měny, nebudeme opustit tento úkol do soukromých společností."

Podle nejnovější plán, v Německu bude fungovat spojit síly s Evropskými a světovými partnery blokovat stabilní cryptos od zapnutí do alternativní měny. Vláda se bude také prohlubovat komunikaci s Bundesbank studovat pravděpodobné, výhody a hrozby centrální banka digitální měny. Německá vláda má v úmyslu předat příslušné právní předpisy v roce 2019, které by usnadnily zahájení blockchain-based elektronické dluhopisů.

Iniciativy soukromého sektoru

Wells Fargo pohledu na zkušebně distribuovány ledger technologie

Wells Fargo, svět je čtvrtý-největší banky s aktivy v hodnotě $1.895 bilionů dolarů, se snaží dát na trial distribuované účetní knihy techniky (DLT) na základě in-house systém vypořádání v roce 2020. Wells Fargo vysvětlil, o DLT-poháněl platforma strukturovaného provádět in-house účetní knihy převodem globální platby v rámci své celosvětové síti pomocí digitalizovaných hotovosti. Společnost tvrdí, že již byly provedeny úspěšné zkoušky představa o peněžních převodech mezi USA a Kanadou.

Banka byla schopna realizovat téměř okamžité převody peněz bez jakéhokoliv efektu na hlubších účtu, transakční záznamy, a to směřování rámci přeshraničních obchodů. DLT také údajně pomáhat firmě k odstranění nutností pro meziprodukty a snížit přenos času a transakčních nákladů.

Lisa Frazier, šéf Wells Fargo Innovation Group, uvedl, že finanční instituce je vidět nárůst poptávky po řešení otázek souvisejících s konvenčními hranic, s DLT, které mají potenciál vyřešit problém.

Frazier řekl: "Jsme přesvědčeni, DLT drží slib pro různé případy použití, a my jsme pod napětím, aby se tento významný krok v použití technologie k bankovnictví v materiálu a škálovatelné způsobem. Wells Fargo Digitální Peníze má potenciál umožnit Wells Fargo odstranit překážky pro real-time finanční interakce přes více účtů na více trzích po celém světě."

Deloitte umožnit zaměstnancům platit účty za jídlo, za použití mobilní Bitcoin peněženka

Společnost Deloitte, jedna se o Čtyři největší poradenské firmy, má v úmyslu umožnit svým zaměstnancům, aby vyrovnat účty za jídlo, za použití mobilní Bitcoin peněženka. Deloitte, který má silné obchodní vztahy s bankovním sektorem, očekává soud, aby jim pomohla při posuzování používat Bitcoin pro platby v instituci, je menza.

Testování kryptografických pro platby v kantýně, Deloitte zapojeni její zaměstnanci, a také dosáhnout svého cíle bez jakékoliv významné riziko. Laurent Collet, společníka na společnosti Deloitte advisory, divize, se domnívá, že společnost Deloitte učinil vědomé rozhodnutí včetně jeho zaměstnanců. Kleštiny řekl, "myslíme si, že je dobré, aby naši zaměstnanci posoudit této nové technologie."

Různé

SpaceChain obdrží grant na rozvoj satelitní pohonem multi-sig peněženka

Blockchain firmy, SpaceChain, obdržel 60 000 eur (~$66,400) jako grant od Evropské Kosmické Agentury (ESA) pro obchodní rozvoj satelitní pohonem multi-sig peněženka. Poslední dotace byla poskytnuta v rámci ESA je "kick-start činnosti" fondu. SpaceChain podnik může také obdržet dodatečné financování v budoucnu z ESA je Business Aplikací a Řešení Prostoru.

Za poslední dva roky, SpaceChain vyvíjí open-source, blockchain-poháněl satelitní sítě. Startup má již vybudované své open-source operační systém, a také letecký řešit dva blockchain uzly ve vesmíru.

Grant bude pomáhat SpaceChain komerčně postavit své multi-podpis satelitní peněženku. Peněženka je navržen takovým způsobem, že to vyžaduje dva tři soukromé klíče pro přihlášení a dokončit transakce, které posiluje bezpečnost.

Tři podpisy, jeden je poskytována satelitní napájený uzel. V případě problémů s připojením, dvě pozemní podpisy mohou být využity k dokončení transakce.

Zee Zheng, SpaceChain co-zakladatel a CEO, zdůraznila potřebu posílení bezpečnosti decentralizované financování řešení: "fintech odvětví v současné době trpí nízkou úrovní bezpečnosti ve vztahu k ukládání a přenos digitální měny, brání dosažení stejné úrovně profesionality a důvěry jako tradiční bankovní sektor."

SpaceChain bude pravděpodobně partnera s Deimos Prostoru UK, spekulovat na jeho palubních systémů, znalosti, prostor, situační znalosti, pozemní segment mechanismy, a satelitní navigaci.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: