Francouzští Poslanci Navrhují Výdaje €500mln Na Blockchain Tech

 

Kryptoměna trh zahájil týden v zeleném, s hlavní altcoins získává mírně vůči americkému dolaru. Nicméně, tam není moc fandit jako o víkendu viděl Bitcoin klesá na $3,100 úrovně. Na 24h základě několika altcoins získaly více než 10%. To zahrnuje Ripple (XRP), Ethereum (ETH), EOS, Stellar (XLM), Litecoin (LTC), Bitcoin Hotovosti (BCH), Tron, Cardano (ADA) a IOTA. Jedním z důvodů pro rostoucí trend je, že Spojené Státy Prezidenta Donald Trump byl jmenován pro-Bitcoin Mick Mulvaney jako Šéf Personálu Bílého Domu počátkem roku 2019. Na trhu se domnívá, že jmenování jako pozitivní pro dlouhodobý růst crypto sektoru. Také, Goldman Sachs couval spuštění crypto Kruh generální ŘEDITEL Jeremy Allaire prohlásil, že Bitcoin a prominentní cryptocurrencies bude určitě přežít medvědího trhu a pohybu nahoru.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Centrální banka Bahrajnu

Návrh nařízení o crypto aktiv byly vydané centrální banka Bahrajnu. Reuters oznámila, že "centrální banka uvedla, že již vydal konzultace návrh pravidel pro crypto aktiv provozovatele platformy, poskytuje pravidla pro udělování licencí a dohled nad crypto aktiv služeb."

Bahrajnské centrální banky má údajně řekl, že navrhované nařízení obsahovat "opatření na ochranu zájmy zákazníka, technologické standardy, a kybernetické bezpečnosti řízení rizik."

Rok zpět, Bahrajnu poprvé vzal oficiální pozitivní postoj k blockchain. V té době, Bahrajnu výkonný ředitel Rady pro Ekonomický Rozvoj, Khalid Al Rumaihi, tzv. technologie "obrovská příležitost pro Bahrajnu."

Francie investovat do blockchain

Kdykoli blockchain technologie dostává podpory od vládních orgánů, se to objeví v novinách. Tentokrát ničivá technologie získal podporu z francouzských zákonodárců, kteří chtějí utratit 500 milionů eur (asi 569 milionů dolarů) na nasazení blockchain na úrovni státu v průběhu příštích tří let.

Oba blockchain a kryptoměna byla dána nejvyšší priorita, dva francouzského parlamentu (MP) členové, kteří si představit dělat Francii "Blockchain Národa." Politici se také snaží hrát významnou aktivní roli v podpoře Bitcoin těžby v zemi.

POSLANEC Jean-Michel Mis uvedl: "v roce 2018 bylo v roce nula pro blockchain popularizaci ve Francii. Do roku 2019 by měl být rokem, že ekosystém se objeví. Myšlenka má tvar čerpání ve výši 500 milionů eur v průběhu tří let."

 

Iniciativy soukromého sektoru

AT&T

Americký telekomunikační gigant AT&T usiluje o patent pro jeho blockchain-poháněl sociální média historie "mapě". Patentové přihlášky zveřejněné v US Patent and Trademark Office (USPTO) vysvětluje blockchain-based systém, který se může skládat z historie obchodu manažer obchodu uživatelů' informace, které mohou být použity pro různé účely. Soubor popisuje řadu případů použití, jako je vytváření a sdílení dat, plány a kariérní zájmy prostřednictvím virtuálních skupin a sítí.

Nasazením systému, uživatelé by prý sledovat "mikro-kultury transakcí," jako je sledování současných trendů v určitém čase nebo místě, nebo zvláštností jejich přátelé. Schopnost, podle patentové přihlášky, "může mít obrovskou hodnotu v e-commerce, marketing a cílená reklama."

CULedger

CULedger, družstevní záložna servisní organizace (CUSO) a blockchain konsorcia, se stal členem R3 je globální blockchain ekosystému. Denver-Colorado založené CULedger údajně poskytuje blockchain řešení spořitelních a úvěrních družstev a jejich členů, s využitím technologie pro zvýšení kybernetické bezpečnosti a k vyrovnání rizika podvodu, stejně jako zjednodušit řídící a provozní procesy, šetřit čas a náklady. Firma také nabízí konkrétní blockchain-identifikace založená na systému pro členy družstevní záložny.

R3 globální sítě, jako data, má více než 200 finančních služeb společnosti, tech firmy, centrální banky, regulační orgány a profesními sdruženími, spolupracovat na, nebo zaměstnávají Corda, enterprise-grade blockchain platformy.

Banco Bilbao Vizcaya Argentaria

Banco Bilbao Vizcaya Argentaria (BBVA), Španělsko je druhou největší bankou, dokončil 150 milionů eur úvěr transakce s Porsche Holding použití blockchain technologie. Porsche Holding je největší auto distributor v Evropě.

Transakce představuje první blockchain-na úvěr jednat o BBVA s non-španělsky dlužníka. Zejména, banky, k dnešnímu dni, vydal několik blockchain na základě půjčky pro španělské podniky, včetně 150 milionů dolarů syndikovaný úvěr minulý měsíc pro Red Eléctrica de España (REE), který je částečně ve vlastnictví státu španělský národní elektrické rozvodné sítě, a firemní půjčku ve výši 100 milionů eur pro španělské strojírenské firmy ACS.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: